Race Results
Race Date: 2012-03-24
Rider Results
Rider Results
District / 17-20 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 ORION COLLINS
- 3 BRENDAN OBRIEN
District / 31-35 / Cruiser
District / 36-40 / Cruiser
- 1 BEN HERSHKOWITZ
- 2 KEITH RIDENOUR
- 3 ED SCHNEIDER
- JEFF DEFILLIPI
District / 6 / Novice
- 1 BRAYDEN CAJTHAML
- 2 HAYDEN SINCLAIR
- 3 WESLEY CHERICK
- TRISTAN LECORCHICK
District / 7 / Novice
- 1 AUSTIN WIPPRECHT
- 2 DEREK WIPPRECHT
- 3 PAYSON JOHNSON
- 4 ALEX ELAM
- 5 MASON SINCLAIR
- AMILYNN JUREWICZ
District / 9 / Novice
- 1 ZONE WIERENGA
- 2 BRYCE MAIN
- 3 CALEB JOHNSON
- 4 KENNY CLANCY
- 5 COLE CHERICK
- 6 JADEN CHESTER
- 7 NATE HERTZING
- 8 CHRISTOPHER LAURITANO
- WILLIAM BREHM
District / 10 / Novice
- 1 ANDREW BROOKS
- 2 JOSHUA RODENKIRK
- 3 RYAN CLANCY
- 4 JAMES NEWNUM
- 5 JACK DOLAN
- EVAN DOWLING
District / 11 / Novice
- 1 JACOB BALL
- 2 BRADLEY DUPONT
- 3 RYAN NIEMEYER
District / 12 / Novice
- 1 CHRISTIAN BARNES
- 2 BILLY BALL
- 3 BRANDON ROBBINS
- 4 MICHAEL JUREWICZ
- JACOB POWELL
District / 14 / Novice
- 1 JOSHUA DHOOGE
- 2 WYATT HARWOOD
- 3 ZACHERY WHITMAN
- HUNTER COCHENER
District / 19-27 / Novice
- 2 JAKE BAUER
- 3 DYLAN HAGERTY
- MATTHEW STOKES
District / 6 / Intermediate
- 1 BROGEN MATHIS
- 2 MATTHEW PASSARELLI
- 3 DREW ELAM
- FRANKIE MAYES
District / 7 / Intermediate
- 1 DYLAN NIEMEYER
- 2 GAGE MERRILL
- 3 GABRIELLE JOLICOEUR
District / 8 / Intermediate
- 1 BEAUDIE TRADUP
- 2 KOLTEN SAUBER
- 3 DEEGAN BIRDSONG
District / 9 / Intermediate
- 1 MADISON BOARDMAN
- 2 JACK SCHNEIDER
- 3 EVAN TEAGARDEN
- KRISTOPHER GRAY
District / 10 / Intermediate
- 1 CHRISTIAN JUREWICZ
- 2 KALEB MILLER
- 3 SHAWN HARMON
District / 11 / Intermediate
- 1 STRAHINJA RADOSAVLJEVIC
- 2 NATHAN EDWARDS
- 3 TYLER MARTIN
District / 12 / Intermediate
- 1 NOAH THOMPSON
- 2 JR MARTIN
- 3 NATHAN MILLER
- 4 BRENDAN BUGG
- 5 JOHNNY BASTIN
- 6 TANNER COLE
- 7 TUCKER MAXON
- MICHAEL TEAGARDEN
District / 28-35 / Intermediate
- 1 TIM DEROSSETT
- 2 ROY YAGER
- 3 DUSTIN WATSON
- 4 RAY EPPERHART
- PETER POWERS
District / 14 / Girls
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 SADIE THOMPSON
- 3 COURTNEY ATWATER
District / 8 / Expert
- 1 BLAKE BUGG
- 2 PRESTON CONNOLLY
- 3 BRANDON ROBBINS
District / 10 / Expert
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 CHASE BIRDSONG
- 3 CORBIN CONNOLLY
District / 14 / Expert
- 1 AARON KIRKBY
- 2 RYAN RECK
- 3 JOSH MUENCHOW
District / 15 / Expert
- 1 CHANCE MCBROOM
- 2 WESLEY PRICE
- 3 WYATT SCHMIDT
District / 16 / Expert
- 1 ZACH JOLICOEUR
- 2 BRENDAN OBRIEN
- 3 MICAH GRAY
District / 28 & Over / Girls
- 1 SAMANTHA USERY
- 2 ALANNA BOARDMAN
- 3 MARIA EPPERHART
Social