Race Results
Race Date: 2012-03-09
Rider Results
Rider Results
District / 12 / Cruiser
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 BENJAMIN BRADY
District / 26-30 / Cruiser
- 1 ROY YAGER
- 2 WYATT SCHMIDT
- 3 CHRIS SUTTON
- 4 ED SCHNEIDER
- 5 AUSTIN TRADUP
- RON TEAGARDEN
District / 5 & Under / Novice
- 1 HAYDEN SINCLAIR
- 2 QUINTON BREUER
District / 7 / Novice
- 1 JEREMY SMITH
- 2 JAKE OLSON
- 3 MAX GUERZON
- 4 CARTER TISUE
- 5 AUSTIN WIPPRECHT
- 6 DEREK WIPPRECHT
- 7 MASON SINCLAIR
- LOGAN NAIL
District / 8 / Novice
- 1 ZONE WIERENGA
- 2 TRAVIS WIPPRECHT
- 3 BRENNAN PERRIN
- 4 JAKE GIBSON
- MALIK JACKSON
District / 9 / Novice
- 1 COBY NAIL
- 2 CODY COOPER
- 3 BRYCE MAIN
- 4 MATHIAS SANDERS
- WILLIAM BREHM
District / 10 / Novice
- 1 SETH BARNES
- 2 CALE HOLDEN
- 3 TRE HEXIMER
- 4 ANDREW BROOKS
- 5 RYAN CLANCY
- CHEYN SANDERS
District / 11 / Novice
- 1 BAILEY EMERY
- 2 RAYELIN SCHMITT
- 3 RYAN NIEMEYER
- TYLER FRANKLIN
District / 12 / Novice
- 1 MICHAEL TEAGARDEN
- 2 KELLI KRUSHINSKY
District / 13 / Novice
- 1 JEREMY BRACCO
- 2 KATELYN SAUBER
- 3 ELIZABETH OLSON
District / 14 / Novice
- 1 JACOB MCBRIDE
- 2 BRANDON WARREN
- 3 ZACHERY WHITMAN
- PATRICIA RAMSON
District / 19-27 / Novice
- 1 DEAN WATSON
- 2 Not a Current Member
- 3 GAVIN PETERS
- 4 DYLAN HAGERTY
- ANDREANA SALAZAR
District / 7 / Intermediate
- 1 DYLAN ECCLESTON
- 2 PHILLIP SANDOVAL
- 3 LUKAS GAUHAROU
- DYLAN NIEMEYER
District / 8 / Intermediate
- 1 GARRETT WEIDMAN
- 2 BEAUDIE TRADUP
- 3 KOLTEN SAUBER
- 4 DYLAN TATUM
- 5 BRANDON ROBBINS
- TYLER WAGLEY
District / 9 / Intermediate
- 1 JACK SCHNEIDER
- 2 DYLAN SCHALOW
- 3 EVAN TEAGARDEN
District / 10 / Intermediate
- 1 JEREMY BRILES
- 2 SHAWN HARMON
- 3 ERIC OLSON
District / 11 / Intermediate
- 1 SHAWN MONTILLA
- 2 TREVOR HOLTORF
- 3 ZACHARY OGRAM
- 4 HUNTER WATKINS
- HENRY POWERS
District / 12 / Intermediate
- 1 JOHNNY BASTIN
- 2 CHANCE BRYANT
- 3 MATTHEW PLOUFFE
- 4 TUCKER MAXON
- 5 JR MARTIN
- 6 GAGE ABNEY
- CONNER HAWS
District / 13 / Intermediate
- 1 GAGE PAYNE
- 2 GAVIN WEIDMAN
- 3 CHRISTOPHER BLACKWELL
District / 15 / Intermediate
- 1 ANTHONY SALAZAR
- 2 WESLEY PRICE
- 3 ANDREW CLARK
- DAVID DEHERRERA
District / 28-35 / Intermediate
- 1 CHRIS SUTTON
- 2 ROY YAGER
- 3 DUSTIN WATSON
- 4 PETER POWERS
- BRENT SCHMIDT
District / 9 / Girls
- 1 MIA GAUHAROU
- 2 MADISON BOARDMAN
- 3 OLIVIA MONTOYA
- DEMMAREE DEHERRERA
District / 14 / Girls
- 1 SADIE THOMPSON
- 2 EMILY MONTOYA
- 3 MIKAELA LIXANDRU
District / 9 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 BRANDON SHARP
- 3 PRESTON CONNOLLY
District / 11 / Expert
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 NOAH THOMPSON
- 3 CORBIN CONNOLLY
- BENJAMIN BRADY
District / 14 / Expert
- 1 ANTHONY DOYLE
- 2 PAUL SCHALOW
- 3 AARON KIRKBY
District / 15 / Expert
- 1 AUSTIN TRADUP
- 2 WYATT SCHMIDT
- 3 SAGE CARLSON
District / 17-18 / Expert
- 1 ALEC NESBITT
- 2 PRICE SANDOVAL
- 3 CARTER ONEAL
- ORION COLLINS
Social