Race Results
Race Date: 2012-06-26
Rider Results
Rider Results
District / 13 / Cruiser
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 COURTNEY ATWATER
- 3 AIDAN GARTHE
- BEAUDIE TRADUP
District / 31-35 / Cruiser
- 1 JOHNNY LITTLE
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 SCOTT MOONEY
- 4 RUSSELL ROBERTS
- BOB CUMMINS
District / 5 & Under / Novice
- 1 GAVIN YOUNGKER
- 2 COLBY GUNN
- 3 HAYDEN SINCLAIR
- KEEGAN KALIN
District / 7 / Novice
- 1 MASON SINCLAIR
- 2 LILY PEREZ
- 3 EDDIE GRIFFIN
District / 8 / Novice
- 1 IAN MARTINEZ
- 2 ASPEN MATHIS
- 3 HADEN YATES
- 4 RILEY BROOKS
- KARISSA PEREZ
District / 10 / Novice
- 1 BRANDEN GARCIA
- 2 MICHAEL PERKINS
- 3 BRODY VULTAGGIO
- 4 DANNY SANKO
- WILLIAM BREHM
District / 11 / Novice
- 1 RAYELIN SCHMITT
- 2 JOSHUA RODENKIRK
- 3 DRAKE YATES
District / 12 / Novice
- 1 KELLI KRUSHINSKY
- 2 SEBASTIAN BOBBITT
- 3 JACOB MILLS
District / 13 / Novice
- 1 AUSTIN LAUREANO
- 2 KATELYN SAUBER
- 3 HUNTER COCHENER
- RYAN WELSH
District / 7 / Intermediate
- 1 COLLIN NESVACIL
- 2 JAYDEN YOUNGKER
- 3 TREY YOUNGKER
District / 8 / Intermediate
- 1 RHYS HOLTORF
- 2 BEAUDIE TRADUP
- 3 JEREMY SMITH
- 4 MAX GUERZON
- 5 DYLAN GRIFFITH
- 6 DEMMAREE DEHERRERA
- 7 TONY JEFFERY
- LOGAN ANDREWS
District / 9 / Intermediate
- 1 KENNY CLANCY
- 2 JACK SCHNEIDER
- 3 DYLAN SCHALOW
- 4 MADISON BOARDMAN
- KOLTEN SAUBER
District / 10 / Intermediate
- 1 ETHAN LERMAN
- 2 ANDREW BROOKS
- 3 JEREMY BRILES
- SETH BARNES
District / 11 / Intermediate
- 1 ZACHARY OGRAM
- 2 TREVOR HOLTORF
- 3 TY BERRY
- 4 ALEX LAUREANO
- 5 RYAN CLANCY
- SHAWN HARMON
District / 12 / Intermediate
- 1 JOHNNY BASTIN
- 2 GAGE ABNEY
- 3 MICHAEL KINSLINGER
- 4 SHAWN MONTILLA
- 5 CONNER HAWS
- 6 HUNTER WATKINS
- TISON JOHNSON
District / 13 / Intermediate
- 1 COLBY MCBROOM
- 2 ISAAC THORPE
- 3 MATTHEW PLOUFFE
- 4 CHRISTOPHER BLACKWELL
- JEREMY BRACCO
District / 16 / Intermediate
- 1 WESLEY PRICE
- 2 GARETT HUSTON
- 3 BRENNA NELSON
- MEGAN ABNEY
District / 13 / Girls
- 1 SADIE THOMPSON
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 COURTNEY ATWATER
- 4 KAYCIE ZERFAS
- BROOK REDD
District / 8 / Expert
- 1 KARSTEN KALIN
- 2 AXEL GEREDA
- 3 PRESTON CONNOLLY
- JUSTIN EVANS
District / 9 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 DAWSON DEHERRERA
- 3 TREVOR HALL
- BRANDON SHARP
District / 11 / Expert
- 1 NOAH THOMPSON
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 NATHEN ORTIZ
- 4 CORBIN CONNOLLY
- DYLAN WALTON
District / 13 / Expert
- 1 THANE HOLTORF
- 2 JR MARTIN
- 3 TRISTEN COLE
District / 14 / Expert
- 1 MASON BERRY
- 2 MASON ORTIZ
- 3 AARON KIRKBY
- 4 COLE BAILES
- 5 PAUL SCHALOW
- JOEY KRASUSKI
District / 15 / Expert
- 1 AUSTIN TRADUP
- 2 CHANCE MCBROOM
- 3 SAGE CARLSON
District / 19-27 / Expert
- 1 WESLEY GUNN
- 2 CARTER ONEAL
- 3 ANTHONY SALAZAR
- 4 ROY HERNANDEZ
- BRENT SCHMIDT
Social