Race Results
Race Date: 2012-03-30
Rider Results
Rider Results
District / 26-30 / Cruiser
- 1 ROY YAGER
- 2 ORION COLLINS
- 3 WILLIAM WEST
- 4 ED SCHNEIDER
- BOB CUMMINS
District / 5 & Under / Novice
- 1 NATHAN EFESTIONE
- 2 HAYDEN VERDUZCO
- 3 AIDEN MURPHY
District / 6 / Novice
- 1 DEKLAN MCGAREY
- 2 CARTER TISUE
- 3 BROOKLYN NELSON
District / 7 / Novice
- 1 MAX GUERZON
- 2 ANTHONY VERGOPIA
- 3 JAKE OLSON
- 4 ALEX ELAM
- 5 RYDER HOLTORF
- ANTHONY VELTRI
District / 8 / Novice
- 1 ZONE WIERENGA
- 2 LOGAN ANDREWS
- 3 BRADY SHINSAKO
- 4 BRAYDEN HUNDLEY
- TONY JEFFERY
District / 9 / Novice
- 1 EZRA CURIEL
- 2 MICHAEL PERKINS
- 3 KENNY CLANCY
- 4 BRYCE MAIN
- 5 CALEB JOHNSON
- 6 TANNER FOXX
- WILLIAM BREHM
District / 10 / Novice
- 1 SETH BARNES
- 2 ANDREW BROOKS
- 3 JAMES NEWNUM
- 4 TRE HEXIMER
- 5 CALE HOLDEN
- 6 RYAN CLANCY
- 7 THOMAS HARDING
- RILEY MCGAREY
District / 11 / Novice
- 1 RAYELIN SCHMITT
- 2 SEBASTIAN BOBBITT
- 3 RYAN NIEMEYER
- 4 GERARD H HERNANCEZ
- 5 TYLER FRANKLIN
- TYLER GROSSER
District / 12 / Novice
- 1 TISON JOHNSON
- 2 BRANDON ROBBINS
- 3 GARRET BOWEN
- 4 KELLI KRUSHINSKY
- 5 JACOB MILLS
- MARCO AUMENTA
District / 13 / Novice
- 1 JEREMY BRACCO
- 2 JOHN GUNSALUS
- 3 TAYLOR HELM
- ELIZABETH OLSON
District / 17-18 / Novice
- 1 JAKE BAUER
- 2 ZACHERY WHITMAN
- 3 ARIANA HAGERTY
District / 19-27 / Novice
- 1 DEAN WATSON
- 2 DYLAN HAGERTY
- 3 GAVIN PETERS
District / 7 / Intermediate
- 1 JEREMY SMITH
- 2 DYLAN NIEMEYER
- 3 DEMMAREE DEHERRERA
- 4 MATTHEW PASSARELLI
- DREW ELAM
District / 8 / Intermediate
- 1 KOLTEN SAUBER
- 2 DYLAN TATUM
- 3 TAYLOR NELSON
District / 9 / Intermediate
- 1 PRESTON CONNOLLY
- 2 JACK SCHNEIDER
- 3 DYLAN SCHALOW
- 4 MADISON BOARDMAN
- 5 KRISTOPHER GRAY
- 6 EVAN TEAGARDEN
- ANTHONY GARZA
District / 10 / Intermediate
- 1 COLE GOODWIN
- 2 BRANDON SHARP
- 3 SHAWN HARMON
- 4 ERIC OLSON
- JEREMY BRILES
District / 11 / Intermediate
- 1 CORBIN CONNOLLY
- 2 TREVOR HOLTORF
- 3 SHAWN MONTILLA
- 4 ZACHARY OGRAM
- 5 NATHAN EDWARDS
- HUNTER WATKINS
District / 12 / Intermediate
- 1 JR MARTIN
- 2 BRENDAN BUGG
- 3 ISAAC THORPE
- 4 JOHNNY BASTIN
- 5 GAGE ABNEY
- TUCKER MAXON
District / 13 / Intermediate
- 1 GAGE PAYNE
- 2 JOSH MUENCHOW
- 3 JORDAN MCCLOUD
- CHRISTOPHER BLACKWELL
District / 16 / Intermediate
- 1 ALANNA BOARDMAN
- 2 ANTHONY SALAZAR
- 3 PAUL SCHALOW
District / 36-40 / Intermediate
- 1 DUSTIN WATSON
- 2 BRENT SCHMIDT
- 3 SHELBY ROBERTS
District / 7 / Expert
- 1 BLAKE BUGG
- 2 BRANDON ROBBINS
- 3 AXEL GEREDA
District / 19-27 / Expert
- 1 TIM DEROSSETT
- 2 ROY YAGER
- 3 CHRIS SUTTON
Social