Race Results
Race Date: 2012-07-06
Rider Results
Rider Results
District / 11 / Cruiser
- 1 LEO HILE
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 RYAN GOULET
District / 26-30 / Cruiser
- 1 ROY YAGER
- 2 MATTHEW PLOUFFE
- 3 CHRIS KNAPP
- TONY RUPLEY
District / 36-40 / Cruiser
- 1 SCOTT MOONEY
- 2 THOMAS DAVIS
- 3 MICHAEL PRICE
District / 5 & Under / Novice
- 1 BRAIDEN COOK
- 2 JOHNATHON MOREL
- 3 WYATT PERKES
District / 6 / Novice
- 1 JIMMY BLACK
- 2 EDDIE GRIFFIN
- 3 KATIE FLANAGAN
- 4 IAIN LANPHIER
- 5 LUCAS MONTOYA
- 6 DAKOTA TUEY
District / 7 / Novice
- 1 BRYCE ROGERS
- 2 MASON CROW
- 3 JOSHUAH WEIPERT
- 4 CATCHER KNAPP
- 5 PAIGE GINSBERG
- BRODY RUPLEY
District / 8 / Novice
- 1 IAN MARTINEZ
- 2 ISAAC RUPLEY
- 3 RILEY BROOKS
- 4 AIDAN FLANAGAN
- 5 CHEYENE TUEY
District / 10 / Novice
- 1 JONNY MOONEY
- 2 BRYCE MAIN
- 3 CAMERON DEMECS
- 4 MARTIN GINSBERG
- 5 MICHAEL PERKINS
- 6 BRODY VULTAGGIO
- 7 ALEXIS KNAPP
District / 12 / Novice
- 1 KELLI KRUSHINSKY
- 2 TAYLOR BROOKS
- 3 SEBASTIAN BOBBITT
District / 13 / Novice
- 1 TRISTAN DEMECS
- 2 GARRET BOWEN
District / 15 / Novice
- 1 GRANT WALKER
- 2 JOHN SKOOG
- 3 ZACHERY WHITMAN
District / 7 / Intermediate
- 1 COLLIN NESVACIL
- 2 TYLER HOYLER
- 3 ANDREW GOULET
- 4 JORDEN BAILEY
- JACK SHAFFER
District / 8 / Intermediate
- 1 CALEB COTTER
- 2 DYLAN GRIFFITH
- 3 JEREMY SMITH
- TONY JEFFERY
District / 9 / Intermediate
- 1 DYLAN SCHALOW
- 2 KENNY CLANCY
- 3 EZRA CURIEL
District / 11 / Intermediate
- 1 ZACHARY OGRAM
- 2 ANDREW BROOKS
- 3 COLE GOODWIN
- RYAN CLANCY
District / 13 / Intermediate
- 1 COLBY MCBROOM
- 2 MATTHEW PLOUFFE
- 3 CHANCE BRYANT
- 4 ISAAC THORPE
- 5 TRISTEN COLE
- 6 MICHAEL KINSLINGER
- LUKE NORRIS
District / 14 / Intermediate
- 1 JOSH MUENCHOW
- 2 GAGE PAYNE
- 3 JOEY KRASUSKI
District / 16 / Intermediate
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 SAMANTHA USERY
- 3 WESLEY PRICE
- BRENNA NELSON
District / 13 / Girls
- 1 COURTNEY ATWATER
- 2 PAYTON RIDENOUR
- 3 EMILY MONTOYA
- MOIRIN NELSON
District / 8 / Expert
- 1 JUSTIN EVANS
- 1 LOGAN BALLARD
- 2 AXEL GEREDA
- 3 BEAUDIE TRADUP
- 4 BRANDON ROBBINS
District / 9 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 CHASE BIRDSONG
- 3 TREVOR HALL
- RYAN GOULET
District / 11 / Expert
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 DYLAN WALTON
- 3 NATHEN ORTIZ
District / 14 / Expert
- 1 MASON ORTIZ
- 2 AARON KIRKBY
- 3 PAUL SCHALOW
District / 15 / Expert
- 1 WILL FLAHERTY
- 2 CHANCE MCBROOM
- 3 SAGE CARLSON
District / 17-18 / Expert
- 1 CHRIS KNAPP
- 2 BRENDAN OBRIEN
- 3 ROY YAGER
- 4 CARTER ONEAL
- ZACHARY SMYSER
Social