Local Race Single
November 09, 2013
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-11-09
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 EVAN MCCAMMAN
- 2 ANTHONY VELTRI
- 3 DYLAN ECCLESTON
District / 14 / Cruiser
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 HANS OLINGER
- 3 JOSH KIRKBY
- SAVANNA SHAFFER
District / 17-20 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 NICK ALEJANDRE
- 3 MIKAELA LIXANDRU
District / 41-45 / Cruiser
- 1 MARC MCCOMBS
- 2 JOSH SHIPP
- 3 TIMOTHY GAUTHIER
- 4 BOB SENSABAUGH
- CLIFF CARLSON
District / 5 & Under / Novice
- 1 KAIDEN THOMAS
- 2 MASON WIEDOFF
- 3 RYLAND KNAPP
District / 7 / Novice
- 1 JACE GREEN
- 2 BRIDGETT BALLARD
- 3 GRACELYNN MILLER
- 4 WILLIAM RIDER
- 5 BRANDON SANSING
- 6 NATE LANDIS
- 7 TAYLER MCCOMBS
- CAMERON ALLWINE
District / 8 / Novice
- 1 NATHANIEL GAUTHIER
- 2 BRITTNEY DURAN
- 3 MAVERICK MCCOMBS
District / 10 / Novice
- 1 COLTEN MARTHINI
- 2 NICHOLAS FARRIS
- 3 NATHAN MCCOMBS
District / 12 / Novice
- 1 CORBIN GREEN
- 2 ALEXIS KNAPP
- 3 CAYDEN WOJTKOWSKI
District / 8 / Intermediate
- 1 DYLAN ECCLESTON
- 2 GABRIELLE JOLICOEUR
- 3 RYDER ROBINETT
- 4 CADEN THOMPSON
- MALLORY ALLWINE
District / 10 / Intermediate
- 1 CAMERON BERNARDS
- 2 HUNTER STERKEN
- 3 CODY BROWN
- CATCHER KNAPP
District / 12 / Intermediate
- 1 KALEB MILLER
- 2 DAVID MARTHINI
- 3 JEREMY BRILES
District / 13 / Intermediate
- 1 JACOB MILLS
- 2 JOSEPH DONNELLY
- 3 ZACHARY WRIGHT
District / 28-35 / Intermediate
- 1 AUSTIN PAINTER
- 2 ZACH JOLICOEUR
- 3 DUSTIN WATSON
- 4 CHRIS MILLER
- CHRIS KNAPP
District / 7 / Girls
- 1 HAYDEN VERDUZCO
- 2 EMMA THRON
- 3 EMMA MCCAMMAN
District / 15-16 / Girls
- 1 MARIA WILLSEY
- 2 LEXIE SUTTON
- 3 KATELYN SAUBER
District / 8 / Expert
- 1 JASLIN JONES
- 2 ANTHONY VELTRI
- 3 MICHAEL VILLANUEVA
District / 10 / Expert
- 1 AMAKYE ANDERSEN
- 2 LOGAN BALLARD
- 3 EVAN MCCAMMAN
- 4 SVEND DELASKO
- 5 KOLTEN SAUBER
- BEAUDIE TRADUP
District / 12 / Expert
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 JACK SCHNEIDER
- 3 SCOTT BERNARDS
District / 14 / Expert
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 JR MARTIN
- 3 HANS OLINGER
- 4 NOAH FARRIS
- 5 HARLEY OLINGER
- NATHAN MILLER
District / 16 / Expert
- 1 AARON KIRKBY
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 JOEY KRASUSKI
Social