Local Race Single
November 08, 2013
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-11-08
Rider Results
Rider Results
District / 12 / Cruiser
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 DYLAN WALTON
- 3 TAYLOR NELSON
District / 26-30 / Cruiser
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 NICK ALEJANDRE
- 3 TIMOTHY GAUTHIER
- SHANNON HEIN
District / 36-40 / Cruiser
- 1 JOHNNY LITTLE
- 2 MARTIN MARTINEZ
- 3 GREG MATHIAS
District / 5 & Under / Novice
- 1 FRANKIE STUBBS
- 2 JACK KNOROWSKI
- 3 MASON WIEDOFF
- 4 RILEE SCHUMACHER
- 5 WYATT CARMICHAEL
- 6 RYLAND KNAPP
- 7 MASON KOESTER
- 8 BRODY MILLARD
- KORBIN GAGARIN
District / 6 / Novice
- 1 LOGAN PELKE
- 2 BRANDON SANSING
- 3 RILEY HEIN
- 4 LIAM OBRIEN
- PRESTON WHITE
District / 7 / Novice
- 1 TY MATTHEWS
- 2 PIERCE FOUTZ
- 3 KAITLIN SIMMONS
- 4 NATHAN EFESTIONE
- 5 LIAM MATTSON
- 6 BAILEE MEZA
- RYDER PARK
District / 8 / Novice
- 1 CONNER KUJALA
- 2 NATHANIEL GAUTHIER
- 3 ELLIE KOESTER
- 4 TYLER PARK
- PARKER WHITE
District / 10 / Novice
- 1 HAILEY HEIN
- 3 SAVANNAH MARTINEZ
- ANGELINA EFESTIONE
District / 11 / Novice
- 1 ALEXIS KNAPP
- 2 NOAH THOMPSON
District / 13 / Novice
- 1 BRANDON RUSSELL
- 2 JARED REYNOLDS
- 3 LUKE THOMPSON
- 4 SHAYLEE DIAMOND
- LANCE WIELGUS
District / 28-35 / Novice
- 1 CHRIS JASONOS
- 2 ZACK WARD
- 3 JOSHUA WATKINS
- ALAN BRAA
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 RYDER ROBINETT
- 2 COLE EDENHOLM
- 3 JUSTIN PERKINS
District / 8 / Intermediate
- 1 BRAYTON PELKE
- 2 CADEN THOMPSON
- 3 DEVIN MENDEZ
District / 9 / Intermediate
- 1 TAYLOR NELSON
- 2 IAN MARTINEZ
- 3 CATCHER KNAPP
- HADEN YATES
District / 11 / Intermediate
- 1 AUSTIN TAPIA
- 2 HUNTER STERKEN
- 3 MICHAEL PERKINS
District / 12 / Intermediate
- 1 TRE HEXIMER
- 2 JAMES NEWNUM
- 3 DRAKE YATES
District / 13 / Intermediate
- 1 ANDREI CIMPONERIU
- 2 JACOB MILLS
- 3 HUNTER WATKINS
- JOSEPH DONNELLY
District / 15 / Intermediate
- 1 JOHN SKOOG
- 2 GAVIN WEIDMAN
- 3 TYLER LUCKE
District / 8 / Girls
- 1 KATE SIFFORD
- 2 HAYDEN VERDUZCO
- 3 BROOKLYN NELSON
District / 13 / Girls
- 1 LEXIS COLBY
- 2 RAYELIN SCHMITT
- 3 KELLI KRUSHINSKY
District / 15-16 / Girls
- 1 MARIA WILLSEY
- 2 LEXIE SUTTON
- 3 KATELYN SAUBER
District / 10 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 BEAUDIE TRADUP
- 3 RYAN GOULET
- 4 GARRETT WEIDMAN
- 5 BRANDON SHARP
- 6 SVEND DELASKO
- 7 JUSTIN EVANS
- KOLTEN SAUBER
District / 12 / Expert
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 JACK SCHNEIDER
- 3 DYLAN WALTON
District / 14 / Expert
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 SHAWN MONTILLA
- 3 AUSTIN SIMMONS
- 4 BRYCE BATTEN
- JOHNNY BASTIN
District / 15 / Expert
- 1 JACOB MCBRIDE
- 2 JOSH MUENCHOW
- 3 PAUL SCHALOW
District / 17-18 / Expert
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 AARON KIRKBY
- 3 DUSTIN WATSON
- MIKAELA LIXANDRU
Social