Local Race Single
November 01, 2013
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-11-01
Rider Results
Rider Results
District / 12 / Cruiser
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 BEAUDIE TRADUP
- 3 NOAH THOMPSON
District / 17-20 / Cruiser
- 1 NICK ALEJANDRE
- 2 MATTHEW PLOUFFE
- 3 AARON KIRKBY
District / 5 & Under / Novice
- 1 JACK KNOROWSKI
- 2 MASON WIEDOFF
- 3 RILEE SCHUMACHER
- 4 DYLAN DARLAND
- 5 WYATT CARMICHAEL
District / 6 / Novice
- 1 GAGE DARLAND
- 2 JADON MAY
- 3 DREW JOHNSTON
- 4 CAMERON ALLWINE
- OWEN WAGGONER
District / 7 / Novice
- 1 BLAYZE GALVIN
- 2 TY MATTHEWS
- 3 NATHAN EFESTIONE
- 4 GARRETT JOHNSTON
- BAILEE MEZA
District / 9 / Novice
- 2 NATHANIEL GAUTHIER
- 3 SELWYN HOLTORF
District / 13 / Novice
- 1 BRANDON RUSSELL
- 2 LUKE THOMPSON
- 3 NICK MILLER
- SAMUEL SANCHEZ
District / 8 / Intermediate
- 1 TREVOR CORRY
- 2 MAC LIKENS
- 3 DREW ELAM
District / 10 / Intermediate
- 1 LEXIS COLBY
- 2 PARKER DARLAND
- 3 ALEX ELAM
- TREY CORRY
District / 13 / Intermediate
- 1 ANDREI CIMPONERIU
- 2 JACOB MILLS
- 3 HUNTER WATKINS
- JOSEPH DONNELLY
District / 36-40 / Intermediate
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 JOSHUA WATKINS
- 3 BRENT SCHMIDT
- ELIJAH BAILEY
District / 8 / Girls
- 1 KATE SIFFORD
- 2 EMMA THRON
- 3 HAYDEN VERDUZCO
- MALLORY ALLWINE
District / 15-16 / Girls
- 1 MARIA WILLSEY
- 2 KATELYN WILLSEY
- 3 LEXIE SUTTON
- KATELYN SAUBER
District / 9 / Expert
- 1 BEAUDIE TRADUP
- 2 DYLAN NIEMEYER
- 3 DEEGAN BIRDSONG
District / 10 / Expert
- 1 RYAN GOULET
- 2 BRANDON SHARP
- 3 SVEND DELASKO
- 4 KOLTEN SAUBER
- LEO HILE
District / 11 / Expert
- 1 CHASE BIRDSONG
- 2 JACK SCHNEIDER
- 3 JEREMY BRILES
- ETHAN LERMAN
District / 12 / Expert
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 BLAKE HECKENDORF
- 3 NOAH THOMPSON
District / 13 / Expert
- 1 THANE HOLTORF
- 2 TRISTEN COLE
- 3 TREVOR HOLTORF
- CONNER HAWS
District / 14 / Expert
- 1 JR MARTIN
- 2 MATTHEW PLOUFFE
- 3 AUSTIN SIMMONS
- 4 JOHNNY BASTIN
- TYLER LUCKE
District / 15 / Expert
- 1 JOHN SKOOG
- 2 JOSH MUENCHOW
- 3 GAGE PAYNE
- DANIEL RAMIREZ
District / 16 / Expert
- 1 AARON KIRKBY
- 2 AUSTIN TRADUP
- 3 MIKAELA LIXANDRU
District / 31-35 Girls / Cruiser
- 1 ZOA SCHMIDT
- 2 STEPHANIE KNOROWSKI
- 3 SAVANNA SHAFFER
- SUZANNE BLACK
Social