Local Race Single
October 12, 2013
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-10-12
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 AIDAN GARTHE
- 2 TREVOR MCGUIRE
- 3 NOAH MCGUIRE
District / 26-30 / Cruiser
- 1 CHRIS KNAPP
- 2 NICK ALEJANDRE
- 3 JOSH KIRKBY
District / 41-45 / Cruiser
- 1 KEVIN SMART
- 2 DAVID SWEINHAGEN
- 3 RICHARD VOTTA
- NICK DISANTI
District / 5 & Under / Novice
- 1 FRANKIE STUBBS
- 2 KAIDEN THOMAS
- 3 JACK KNOROWSKI
- 4 MASON WIEDOFF
- 5 RILEE SCHUMACHER
- RYLAND KNAPP
District / 6 / Novice
- 1 KHODI GIVEN
- 2 TYLER LAMBERT
- 3 BREANNA YATES
- 4 WILLIAM RIDER
- 5 CHRISTIAN HOLMES
- 6 BRANDON SANSING
- LIAM OBRIEN
District / 7 / Novice
- 1 DAKOTA TUEY
- BIANCA ALBERT
District / 8 / Novice
- 1 SYRUS MCGUIRE
- 2 GRACIE RICHMOND
- 3 NATHANIEL GAUTHIER
District / 13 / Novice
- 1 BRANDON RUSSELL
- 2 JOSEPH DONNELLY
- 3 ZACHARY WRIGHT
- 4 JARED REYNOLDS
- 5 CORBIN GREEN
- AMBER REID
District / 6 / Intermediate
- 1 DEVIN DONAHUE
- 2 JACK HARRISON
- 3 CALVIN HUSTED
District / 7 / Intermediate
- 1 MATTHEW SWEINHAGEN
- 2 CADEN THOMPSON
- 3 CARLOS ARCE
District / 9 / Intermediate
- 1 HADEN YATES
- 2 TREVOR CORRY
- 3 PEYTON TORGERSON
- 4 CATCHER KNAPP
- 5 DANIEL HUSTED
- CHEYENE TUEY
District / 10 / Intermediate
- 1 CODY BROWN
- 2 MASON SWEINHAGEN
- 3 CAMERON BERNARDS
- HUNTER STERKEN
District / 12 / Intermediate
- 1 JAMES NEWNUM
- 2 TERRY ROBINSON
- 3 SCOTT BERNARDS
- 4 LOGAN FATE
- 5 AUSTIN TAPIA
- JEREMY BRILES
District / 14 / Intermediate
- 1 TYLER LUCKE
- 2 SEAN SANTOSTEFANO
- 3 JACOB MILLS
- 4 KATELYN SAUBER
- 5 TUCKER MAXON
- KYLE BRAUN
District / 36-40 / Intermediate
- 1 TOPHER GIVEN
- 2 TRAVIS MCGUIRE
- 3 CHRIS KNAPP
- SHELBY ROBERTS
District / 8 / Girls
- 1 KATE SIFFORD
- 2 JAYDEN HART
- 3 GABRIELLE JOLICOEUR
- 4 HAYDEN VERDUZCO
- 5 EMMA THRON
- MALLORY ALLWINE
District / 11 / Girls
- 1 NIXIE POLLOCK
- 2 RYLEIGH ROBINS
- 3 JORDAN TAYLOR HUSTED
- ASPEN MATHIS
District / 7 / Expert
- 1 BROGEN MATHIS
- 2 CYRUS HEMBREE
- 3 MICHAEL VILLANUEVA
District / 8 / Expert
- 1 CHANDLER GUNDERSON
- 2 TONY ARCE
- 3 ANTHONY VELTRI
District / 10 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 CHASE GUNDERSON
- 3 BOBBY PALIANI
- 4 BRANDON SHARP
- KOLTEN SAUBER
District / 11 / Expert
- 1 CAL BERGQUIST
- 2 JACK SCHNEIDER
- 3 DYLAN SCHALOW
District / 12 / Expert
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 NOAH THOMPSON
- 3 DYLAN WALTON
- NICK KOLESKY
District / 13 / Expert
- 1 THANE HOLTORF
- 2 CONNER HAWS
- 3 TREVOR HOLTORF
- 4 CAYLA CLARK
- 5 DAMON VOTTA
- 6 SHAWN MONTILLA
- 7 GAGE ABNEY
- BRYCE MCKILLIP
District / 14 / Expert
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 CHANCE BRYANT
- 3 AUSTIN SIMMONS
District / 15 / Expert
- 1 KYLE WALKER
- 2 GAGE PAYNE
- 3 PAUL SCHALOW
- JOSH MUENCHOW
District / 17-18 / Expert
- 1 BRENDAN OBRIEN
- 2 ZACH JOLICOEUR
- 3 AARON KIRKBY
- MIKAELA LIXANDRU
Social