Local Race Single
October 11, 2013
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-10-11
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 TAYLOR NELSON
- 2 TREVOR MCGUIRE
- 3 NOAH MCGUIRE
District / 31-35 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 TODD BERRY
- 3 JOSH KIRKBY
- 4 SCOTT MOONEY
- SCOTT YOUNG
District / 5 & Under / Novice
- 1 JUSTIN PERKINS
- 2 WILLIAM BURGESON
- 3 MASON WIEDOFF
- 4 JACK KNOROWSKI
- 5 DYLAN DARLAND
- 6 KORBIN GAGARIN
- 7 RILEE SCHUMACHER
- RYLAND KNAPP
District / 6 / Novice
- 1 GAGE DARLAND
- 2 BRANDON SANSING
- 3 DREW JOHNSTON
- 4 RILEY HEIN
- 5 BREANNA YATES
- CONNOR DOBIS
District / 7 / Novice
- 1 PIERCE FOUTZ
- 2 GARRETT JOHNSTON
- 3 DAKOTA TUEY
- PAYTON MURDOCK
District / 8 / Novice
- 1 GRACIE RICHMOND
- 2 NATHANIEL GAUTHIER
- 3 JONATHAN SULLIVAN
District / 9 / Novice
- 1 HAILEY HEIN
- 2 ISAIAH SANTIAGO
- 3 CHEYENE TUEY
District / 11 / Novice
- 1 KYLE FOX
- 2 ALEXIS KNAPP
- 3 NOAH THOMPSON
District / 6 / Intermediate
- 1 MAC LIKENS
- 2 RYKER MORGAN
District / 8 / Intermediate
- 1 TREVOR CORRY
- 2 DANIEL HUSTED
- 3 CADEN THOMPSON
District / 9 / Intermediate
- 1 TAYLOR NELSON
- 2 HADEN YATES
- 3 CATCHER KNAPP
- IAN MARTINEZ
District / 11 / Intermediate
- 1 JEREMY BRILES
- 2 PARKER DARLAND
- 3 HUNTER STERKEN
District / 12 / Intermediate
- 1 AUSTIN BERRY
- 2 JAMES NEWNUM
- 3 ALEX LAUREANO
- DRAKE YATES
District / 13 / Intermediate
- 1 HUNTER WATKINS
- 2 COLE ROSE
- 3 JACOB MILLS
- 4 JOSEPH DONNELLY
- LUKE THOMPSON
District / 28-35 / Intermediate
- 1 CHRIS KNAPP
- 2 DUSTIN WATSON
- 3 SAMANTHA USERY
- 4 BRENT SCHMIDT
- JOSHUA WATKINS
District / 8 / Girls
- 1 GRACE STEVENSON
- 2 KATE SIFFORD
- 3 EMMA THRON
- 4 HAYDEN VERDUZCO
- MALLORY ALLWINE
District / 9 / Girls
- 1 MADDIE MORGAN
- 2 ABBY WINKLER
- 3 ASPEN MATHIS
District / 14 / Girls
- 1 RAYELIN SCHMITT
- 2 JORDAN TAYLOR HUSTED
- 3 KATELYN SAUBER
District / 8 / Expert
- 1 DYLAN NIEMEYER
- 2 BROGEN MATHIS
- 3 CILUS CABRAL
District / 10 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 DYLAN GRIFFITH
- 3 BRANDON SHARP
- KOLTEN SAUBER
District / 12 / Expert
- 1 NATHAN HALL
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 COLE GOODWIN
- BRANDON WINKLER
District / 13 / Expert
- 1 TREVOR HOLTORF
- 2 CONNER HAWS
- 3 GAGE ABNEY
District / 14 / Expert
- 1 BRIAN TRIMBLE
- 2 JOHNNY BASTIN
- 3 TYLER LUCKE
- AUSTIN LAUREANO
District / 15 / Expert
- 1 JACOB MCBRIDE
- 2 GAGE PAYNE
- 3 JOSH MUENCHOW
District / 16 / Expert
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 AARON KIRKBY
- 3 MIKAELA LIXANDRU
District / 31-35 Girls / Cruiser
- 1 ZOA SCHMIDT
- 2 STEPHANIE KNOROWSKI
- 3 SHANNON HEIN
Social