Local Race Single
October 04, 2013
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-10-04
Rider Results
Rider Results
District / 7 & Under / Cruiser
- 1 TREVOR MCGUIRE
- 2 MAC LIKENS
- 3 NOAH MCGUIRE
District / 12 / Cruiser
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 THOMAS STEVENSON
- 3 ANTHONY VELTRI
District / 36-40 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 ERIK GAUHAROU
- 3 TODD BERRY
- 4 SCOTT MOONEY
- SHANNON HEIN
District / 5 & Under / Novice
- 1 JACK KNOROWSKI
- 2 WILLIAM BURGESON
- 3 DYLAN DARLAND
- MASON WIEDOFF
District / 6 / Novice
- 1 CHRISTIAN HOLMES
- 2 GAGE DARLAND
- 3 JADON MAY
- 4 BREANNA YATES
- 5 RILEY HEIN
- BAILEE MEZA
District / 8 / Novice
- 2 BRITTNEY DURAN
- 3 NATHANIEL GAUTHIER
- 4 RYDER PARK
- 5 KYLEE CLOUD
- GRACIE RICHMOND
District / 9 / Novice
- 1 FRED MORRIS
- 2 HAILEY HEIN
- 3 ZAK SHAW
- 4 ISAIAH SANTIAGO
- 5 CARTER PRICE
- BLAKE ROBERTSON
District / 13 / Novice
- 1 BRANDON RUSSELL
- 2 JOSEPH DONNELLY
- 3 SIMON BOWEN
District / 28-35 / Novice
- 1 ZAC HENEGER
- 2 CHRIS MILLER
- 3 JOSHUA WATKINS
District / 6 / Intermediate
- 1 TREY YOUNGKER
- 2 RYKER MORGAN
- 3 MAC LIKENS
- 4 CALVIN HUSTED
- 5 COLE EDENHOLM
District / 8 / Intermediate
- 1 DANIEL HUSTED
- 2 CADEN THOMPSON
- 3 DREW ELAM
District / 9 / Intermediate
- 1 HADEN YATES
- 2 ALEX ELAM
- 3 IAN MARTINEZ
District / 11 / Intermediate
- 1 JEREMY BRILES
- 2 PARKER DARLAND
- 3 KYLE FOX
District / 12 / Intermediate
- 1 KALEB MILLER
- 2 JAMES NEWNUM
- 3 DRAKE YATES
District / 13 / Intermediate
- 1 ZACHARY OGRAM
- 2 JACOB MILLS
- 3 COLE ROSE
- HUNTER WATKINS
District / 14 / Intermediate
- 1 GAVIN WEIDMAN
- 2 TYLER LUCKE
- 3 NATHAN MILLER
District / 8 / Girls
- 1 GRACE STEVENSON
- 2 KATE SIFFORD
- 3 EMMA THRON
District / 10 / Girls
- 1 MIA GAUHAROU
- 2 MADDIE MORGAN
- 3 ABBY WINKLER
District / 13 / Girls
- 1 KELLI KRUSHINSKY
- 2 RAYELIN SCHMITT
- 3 JORDAN TAYLOR HUSTED
- KATELYN SAUBER
District / 8 / Expert
- 1 DYLAN NIEMEYER
- 2 THOMAS STEVENSON
- 3 ANTHONY VELTRI
- 4 CILUS CABRAL
- DOMINIC PEDOTTO
District / 10 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 CHASE BIRDSONG
- 3 BOBBY PALIANI
- 4 DYLAN GRIFFITH
- 5 BEAUDIE TRADUP
- 6 BRANDON SHARP
- 7 KOLTEN SAUBER
- SVEND DELASKO
District / 11 / Expert
- 1 JACK SCHNEIDER
- 2 DYLAN SCHALOW
- 3 BRANDON WINKLER
District / 13 / Expert
- 1 CONNER HAWS
- 2 TREVOR HOLTORF
- 3 JOSH KIRKBY
- 4 GAGE ABNEY
- 5 SHAWN MONTILLA
- BLAKE HECKENDORF
District / 15 / Expert
- 1 JACOB MCBRIDE
- 2 JOSH MUENCHOW
- 3 JOEY KRASUSKI
- 4 GAGE PAYNE
- 5 PAUL SCHALOW
- JOHNNY BASTIN
District / 17-18 / Expert
- 1 AARON KIRKBY
- 2 AUSTIN TRADUP
- 3 SAGE CARLSON
- WESLEY PRICE
Social