Local Race Single
August 02, 2013
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-08-02
Rider Results
Rider Results
District / 13 / Cruiser
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 GAGE ABNEY
- 3 TAYLOR NELSON
District / 16 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 MATTHEW PLOUFFE
- 3 AARON KIRKBY
- 4 NICK ALEJANDRE
- STEPHANIE KNOROWSKI
District / 5 & Under / Novice
- 1 FRANKIE STUBBS
- 2 JACK KNOROWSKI
- 3 MASON WIEDOFF
- 4 RILEE SCHUMACHER
- 5 COLTON VEGA
- 6 TY STARK-HOOPER
District / 7 / Novice
- 1 DEVIN MENDEZ
- 2 DAKOTA TUEY
- 3 BRANDON SANSING
District / 8 / Novice
- 1 MALLORY ALLWINE
- 2 AARON VANHORN
- 3 SYRUS MCGUIRE
District / 11 / Novice
- 1 BRANDON CLARK
- 2 TREY CORRY
- 3 ZAC LARGER
- CHEYENE TUEY
District / 12 / Novice
- 1 TYLER STEPHENSON
- 2 KELBY BROWNELL
- 3 SHAYLEE DIAMOND
District / 14 / Novice
- 1 TYLER LUCKE
- 2 KYLE BRAUN
- 3 LIAM LAFFERTY
District / 6 / Intermediate
- 1 MAC LIKENS
- 2 RYDER ROBINETT
- 3 KADEN WELLMAN
District / 8 / Intermediate
- 1 ALEX ELAM
- 2 TREVOR CORRY
- 3 DREW ELAM
- CADEN THOMPSON
District / 9 / Intermediate
- 1 TAYLOR NELSON
- 2 NATHAN KINSMAN
- 3 JAKE OLSON
District / 10 / Intermediate
- 1 CAMERON BERNARDS
- 2 HUNTER STERKEN
- 3 CODY BROWN
District / 12 / Intermediate
- 1 SCOTT BERNARDS
- 2 HENRY POWERS
- 3 JAMES NEWNUM
- 4 ERIC OLSON
- 5 SHAWN HARMON
- 6 AUSTIN TAPIA
- TANNER VANHORN
District / 13 / Intermediate
- 1 TUCKER MAXON
- 2 JACOB MILLS
- 3 GAGE ABNEY
- MICHAEL KINSLINGER
District / 10 / Girls
- 1 MIA GAUHAROU
- 2 EMMA THRON
- 3 BROOKLYN NELSON
District / 14 / Girls
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 COURTNEY ATWATER
- 3 MARIA WILLSEY
- 4 LEXIE SUTTON
- KATELYN SAUBER
District / 10 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 BOBBY PALIANI
- 3 DYLAN SCHALOW
- 4 GARRETT WEIDMAN
- KOLTEN SAUBER
District / 12 / Expert
- 1 TREVOR HOLTORF
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 BLAKE HECKENDORF
- 4 JACK SCHNEIDER
- DYLAN WALTON
District / 13 / Expert
- 1 CONNER HAWS
- 2 JOHNNY BASTIN
- 3 TRISTEN COLE
- SHAWN MONTILLA
District / 14 / Expert
- 1 AUSTIN ROGERS
- 2 MATTHEW PLOUFFE
- 3 JR MARTIN
District / 15 / Expert
- 1 COLE BAILES
- 2 GAGE PAYNE
- 3 JOHN SKOOG
- 4 JOSH MUENCHOW
- 5 JACOB MCBRIDE
- ELIZABETH OLSON
District / 17-18 / Expert
- 1 AUSTIN TRADUP
- 2 BRENDAN OBRIEN
- 3 SAGE CARLSON
- FREDERICK PICKERING
District / 41 & Over / Intermediate
- 1 CARTER ONEAL
- 2 ERIK GAUHAROU
- 3 BRENT SCHMIDT
- SHELBY ROBERTS
Social