Local Race Single
July 06, 2013
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-07-06
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 AIDAN GARTHE
- 2 PHILLIP SANDOVAL
- 3 CALEB COTTER
- TREVOR MCGUIRE
District / 14 / Cruiser
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 LEXIS COLBY
District / 17-20 / Cruiser
- 1 ZACH JOLICOEUR
- 2 AARON KIRKBY
- 3 NICK ALEJANDRE
- 4 CARTER ONEAL
- WILLIAM ESTBY
District / 26-30 / Cruiser
- 1 CHRIS KNAPP
- 2 TRAVIS MCGUIRE
- 3 ROY YAGER
District / 46-50 / Cruiser
- 1 ERIK GAUHAROU
- 2 FRED HIGHTOWER
- 3 TODD JUDD
District / 5 & Under / Novice
- 1 MAC LIKENS
- 2 JUSTIN PERKINS
- 3 WYATT CARMICHAEL
- 4 RILEE SCHUMACHER
- 5 RYLAND KNAPP
- JOHN GARDEN
District / 6 / Novice
- 1 AUBREY PROPSTRA
- 2 LIAM BEAUGY
District / 7 / Novice
- 1 CADEN THOMPSON
- 2 WYATT BRUMLEY
- 3 DAKOTA TUEY
District / 9 / Novice
- 1 TREY CORRY
- 2 COLIN RANDOLPH
- CHEYENE TUEY
District / 11 / Novice
- 1 AUSTIN TAPIA
- 2 BRANDON CLARK
- 3 DAVID WHITE
- 4 ALEXIS KNAPP
- LANCE WIELGUS
District / 13 / Novice
- 1 BRANDON RUSSELL
- 2 JOSEPH DONNELLY
- 3 ALEX PROPSTRA
District / 6 / Intermediate
- 1 MICHAEL VILLANUEVA
- 2 OWEN BERGQUIST
- 3 RYDER DEROSIER
District / 8 / Intermediate
- 1 TREVOR CORRY
- 2 EDDIE GRIFFIN
- 3 CATCHER KNAPP
District / 10 / Intermediate
- 1 SVEND DELASKO
- 2 HUNTER STERKEN
- 3 IAN MARTINEZ
District / 13 / Intermediate
- 1 JACOB MILLS
- 2 RYAN NIEMEYER
- 3 HENRY POWERS
District / 7 / Girls
- 1 EMMA THRON
- 2 HAYDEN VERDUZCO
- 3 ASHLEY PHILLIPS
District / 10 / Girls
- 1 LEXIS COLBY
- 2 MIA GAUHAROU
- 3 KATE SIFFORD
District / 7 / Expert
- 1 DEEGAN WARNOCK
- 2 CILUS CABRAL
- 3 BRYCE PHILLIPS
District / 9 / Expert
- 1 BEAUDIE TRADUP
- 2 BRANDON ROBBINS
- 3 DYLAN NIEMEYER
- 4 PHILLIP SANDOVAL
- CALEB COTTER
District / 10 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 JACK SCHNEIDER
- 3 RYAN GOULET
- KOLTEN SAUBER
District / 11 / Expert
- 1 CAL BERGQUIST
- 2 ZACHARY DAWLEY
- 3 COLE GOODWIN
District / 12 / Expert
- 1 BLAKE HECKENDORF
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 NICK KOLESKY
District / 14 / Expert
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 JR MARTIN
- 3 CHANCE BRYANT
- 4 AUSTIN SIMMONS
- 5 BRODY DAWLEY
- KATELYN SAUBER
District / 15 / Expert
- 1 GAGE PAYNE
- 2 JOEY KRASUSKI
- 3 BRADLEY ADAMS
District / 16 / Expert
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 SAGE CARLSON
- 3 MIKAELA LIXANDRU
District / 17-18 / Expert
- 1 ALEC NESBITT
- 2 FREDERICK PICKERING
- 3 WESLEY PRICE
District / 28-35 / Expert
- 1 ROB PORTER
- 2 ERIK GAUHAROU
- 3 JESSE RANDOLPH
- 4 ZOA SCHMIDT
- 5 ROY YAGER
- NICHOLAS THIELE
Social