Local Race Single
July 05, 2013
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-07-05
Rider Results
Rider Results
District / 15-16 Girls / Cruiser
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 COURTNEY ATWATER
- 3 LEXIS COLBY
District / 9 / Cruiser
- 1 AIDAN GARTHE
- 2 PHILLIP SANDOVAL
- 3 TAYLOR NELSON
District / 14 / Cruiser
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 DYLAN WALTON
District / 17-20 / Cruiser
- 1 CARTER ONEAL
- 2 CHRIS KNAPP
- 3 WYATT SCHMIDT
- 4 AARON KIRKBY
- 5 ZACH JOLICOEUR
- 6 ALAN DOPPELT
- WESLEY PRICE
District / 5 & Under / Novice
- 1 JADON MAY
- 2 JACK KNOROWSKI
- 3 DANIELLE MASON
- 4 RILEE SCHUMACHER
- 5 JAKOB DRYE
- 6 RYLAND KNAPP
- JOHN GARDEN
District / 7 / Novice
- 1 DEVIN MENDEZ
- 2 CADEN THOMPSON
- 3 THOMAS LUNDBERG
- 4 WYATT BRUMLEY
- 5 NATHAN EFESTIONE
- 6 DAKOTA TUEY
- 7 EMILEIGH DRYE
- AUBREY PROPSTRA
District / 9 / Novice
- 1 TREY CORRY
- 2 COLTON PHILLIANS
- 3 WHYATT ALLEN-REEVES
- 4 ANGELINA EFESTIONE
- 5 CHEYENE TUEY
- KAMERON MILLER
District / 11 / Novice
- 1 AUSTIN TAPIA
- 2 BRANDON CLARK
- 3 ALEXIS KNAPP
District / 12 / Novice
- 1 HARLEY LUNDBERG
- 2 PREHSTON ALLEN-REEVES
- ALEX PROPSTRA
District / 28-35 / Novice
- 2 JOSHUA WATKINS
- 3 SHELBY ROBERTS
- STEVEN REEVES
District / 6 / Intermediate
- 1 TREY YOUNGKER
- 2 RYDER DEROSIER
- 3 KADEN WELLMAN
District / 9 / Intermediate
- 1 TAYLOR NELSON
- 2 TREVOR CORRY
- 3 TONY JEFFERY
District / 11 / Intermediate
- 1 JEREMY BRILES
- 2 SVEND DELASKO
- 3 HUNTER STERKEN
- 4 CLAYTON WINIECKI
- 5 SETH BARNES
- MICHAEL PERKINS
District / 12 / Intermediate
- 1 ZACHARY OGRAM
- 2 JAMES NEWNUM
- 3 NATHAN BANGHART
- SHAWN HARMON
District / 13 / Intermediate
- 1 JACOB MILLS
- 2 KODY WINIECKI
- 3 HUNTER WATKINS
- JOSEPH DONNELLY
District / 7 / Girls
- 1 EMMA THRON
- 2 HAYDEN VERDUZCO
- 3 ASHLEY PHILLIPS
- BROOKLYN NELSON
District / 10 / Girls
- 1 LEXIS COLBY
- 2 KATE SIFFORD
- 3 MELANIE MULLICAN
District / 14 / Girls
- 1 SADIE THOMPSON
- 2 COURTNEY ATWATER
- 3 KELLI KRUSHINSKY
- KATELYN SAUBER
District / 15-16 / Girls
- 1 RACHEL MYDOCK
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 BROOK REDD
- KATELYN WILLSEY
District / 8 / Expert
- 1 TYLER VANMETER
- 2 PHILLIP SANDOVAL
- 3 TRENT VANMETER
- 4 BRYCE PHILLIPS
- EDDIE GRIFFIN
District / 9 / Expert
- 1 LOGAN BALLARD
- 2 BRANDON ROBBINS
- 3 DYLAN GRIFFITH
District / 10 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 RYAN GOULET
- 3 JACK SCHNEIDER
- 4 BOBBY PALIANI
- 5 GARRETT WEIDMAN
- DYLAN SCHALOW
District / 12 / Expert
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 AUSTIN INMON
- 3 TREVOR HOLTORF
- 4 BRYCE MCKILLIP
- DYLAN WALTON
District / 14 / Expert
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 TRISTEN COLE
- 3 MARIA WILLSEY
- 4 JR MARTIN
- GAVIN WEIDMAN
District / 15 / Expert
- 1 GAGE PAYNE
- 2 JOEY KRASUSKI
- 3 BRADLEY ADAMS
District / 17-18 / Expert
- 1 BRENDAN OBRIEN
- 2 AUSTIN MCGLOTHLIN
- 3 KYLE PEOPLES
- BRENT SCHMIDT
District / 31-35 Girls / Cruiser
- 1 ZOA SCHMIDT
- 2 STEPHANIE KNOROWSKI
- 3 BETH DOPPELT
Social