Local Race Single
June 28, 2013
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-06-28
Rider Results
Rider Results
District / 8 / Cruiser
- 1 PHILLIP SANDOVAL
- 2 ANTHONY VELTRI
- 3 BRYCE PHILLIPS
District / 14 / Cruiser
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 SCOTT BERNARDS
- 3 TAYLOR NELSON
- LUCAS ROBERTS
District / 26-30 / Cruiser
- 1 CHRIS SUTTON
- 1 ZOA SCHMIDT
- 2 WYATT SCHMIDT
- 2 HEATHER VEGA
- 3 STEPHANIE KNOROWSKI
- 3 DONALD GARZA-PENA
- SHANNON HEIN
- BOB CUMMINS
District / 5 & Under / Novice
- 1 JACK KNOROWSKI
- 2 RILEE SCHUMACHER
- 3 DANIELLE MASON
- 4 COLTON VEGA
- 5 WYATT CARMICHAEL
- 6 JAKOB DRYE
- JOHN GARDEN
District / 7 / Novice
- 1 TYLER PARK
- 2 DAKOTA TUEY
- 3 EMILEIGH DRYE
- 4 RILEY HEIN
- 5 COHEN BIGGAR
- RYDER PARK
District / 8 / Novice
- 1 BRITTNEY DURAN
- 3 CONNER KUJALA
District / 9 / Novice
- 1 KYLE FOX
- 2 ZAK SHAW
- 3 HAILEY HEIN
- 4 TREY CORRY
- 5 BLAKE ROBERTSON
- 6 COLTON PHILLIANS
- CHEYENE TUEY
District / 11 / Novice
- 1 CHARLIE PLASKETT
- 2 AUSTIN TAPIA
- 3 CALE HOLDEN
- COOPER LARGO
District / 13 / Novice
- 1 WADE DAIGNEAULT
- 2 RUBEN RUIZ
- 3 DORIAN WILLIAMS
- ALEX PROPSTRA
District / 7 / Intermediate
- 1 DREW ELAM
- 2 EDDIE GRIFFIN
- 3 KADEN WELLMAN
District / 8 / Intermediate
- 1 ALEX ELAM
- 2 ANTHONY VELTRI
- 3 DEREK WIPPRECHT
- AUSTIN WIPPRECHT
District / 9 / Intermediate
- 1 TRAVIS WIPPRECHT
- 2 DEEGAN BIRDSONG
- 3 TAYLOR NELSON
- MELANIE MULLICAN
District / 12 / Intermediate
- 1 ZACHARY OGRAM
- 2 HENRY POWERS
- 3 RYAN NIEMEYER
District / 14 / Intermediate
- 1 COLBY MCBROOM
- 2 GAGE ABNEY
- 3 HUNTER WATKINS
District / 17-18 / Intermediate
- 1 CHANCE MCBROOM
- 2 DILLON OLAIZ
- 3 WESLEY PRICE
- 4 FREDERICK PICKERING
- ENOCH DOLLARHIDE
District / 36-40 / Intermediate
- 2 DUSTIN WATSON
- 3 BRENT SCHMIDT
- SHELBY ROBERTS
District / 7 / Girls
- 1 HAYDEN VERDUZCO
- 2 ASHLEY PHILLIPS
- 3 BROOKLYN NELSON
District / 15-16 / Girls
- 1 RACHEL MYDOCK
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 MARIA WILLSEY
- 4 KELLI KRUSHINSKY
- KATELYN WILLSEY
District / 9 / Expert
- 1 BEAUDIE TRADUP
- 2 BRANDON ROBBINS
- 3 DYLAN NIEMEYER
- 4 JUSTIN EVANS
- PHILLIP SANDOVAL
District / 10 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 CHASE BIRDSONG
- 3 BOBBY PALIANI
- 4 CAMERON BERNARDS
- 5 DYLAN SCHALOW
- SVEND DELASKO
District / 12 / Expert
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 TREVOR HOLTORF
- 3 COLE GOODWIN
- BRYCE MCKILLIP
District / 14 / Expert
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 JR MARTIN
- 3 TRISTEN COLE
- SHAWN MONTILLA
District / 15 / Expert
- 1 PAUL SCHALOW
- 2 AARON KIRKBY
- 3 JOSH MUENCHOW
- 4 GAGE PAYNE
- TRISTAN HEATHCOCK
Social