Local Race Single
June 07, 2013
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2013-06-07
Rider Results
Rider Results
District / 13 / Cruiser
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 GAGE ABNEY
- 3 TREVOR MCGUIRE
District / 36-40 / Cruiser
- 1 CARTER ONEAL
- 2 GAVIN MATTINGLY
- 3 KEN HEXIMER
- 4 CHRIS KNAPP
- BOB CUMMINS
District / 5 & Under / Novice
- 1 ASHLEY PHILLIPS
- 2 JACK KNOROWSKI
- 3 JUSTIN PERKINS
- 4 COLTON VEGA
- 5 RYLAND KNAPP
- 6 JAKOB DRYE
- 7 JOHN GARDEN
- ANGELO VALENTINE
District / 6 / Novice
- 1 KADEN WELLMAN
- 2 TYLER LAMBERT
- 3 LOGAN PELKE
- 4 BRANDON SANSING
- RYDER PARK
District / 7 / Novice
- 1 CONNER KUJALA
- 2 DEVIN MENDEZ
- 3 COHEN BIGGAR
- 4 LOGAN PRICE
- 5 TYLER PARK
- 6 EMILEIGH DRYE
- DAKOTA TUEY
District / 8 / Novice
- 1 TREVOR CORRY
- 2 MALLORY ALLWINE
- 3 BRAYTON PELKE
District / 9 / Novice
- 1 KYLE FOX
- 2 TREY CORRY
- 3 ZAK SHAW
- CHEYENE TUEY
District / 11 / Novice
- 1 HUNTER STERKEN
- 2 CALE HOLDEN
- 3 AUSTIN TAPIA
- COOPER LARGO
District / 14 / Novice
- 1 TRAVIS TERP
- 2 KYLE MCCUE
- 3 DORIAN WILLIAMS
District / 6 / Intermediate
- 1 NOAH SCHROEDER
- 2 RYDER DEROSIER
- 3 RYDER ROBINETT
- JACK HARRISON
District / 7 / Intermediate
- 1 SETH HERRON
- 2 DREW ELAM
- 3 EDDIE GRIFFIN
District / 8 / Intermediate
- 1 ALEX ELAM
- 2 DEREK WIPPRECHT
- 3 BRYCE PHILLIPS
- 4 CATCHER KNAPP
- AUSTIN WIPPRECHT
District / 10 / Intermediate
- 1 LEXIS COLBY
- 2 CAMERON BERNARDS
- 3 TRAVIS WIPPRECHT
- CODY BROWN
District / 12 / Intermediate
- 1 SCOTT BERNARDS
- 2 JEREMY BRILES
- 3 TRE HEXIMER
- RAYELIN SCHMITT
District / 13 / Intermediate
- 1 JACOB MILLS
- 2 GAGE ABNEY
- 3 HUNTER WATKINS
- MICHAEL KINSLINGER
District / 15 / Intermediate
- 1 JOHN SKOOG
- 3 KATELYN SAUBER
District / 17-18 / Intermediate
- 1 SAGE CARLSON
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 AUSTIN MCGLOTHLIN
- 4 FREDERICK PICKERING
- 5 CHRIS KNAPP
- ALANNA BOARDMAN
District / 9 / Girls
- 1 KATE SIFFORD
- 2 MELANIE MULLICAN
- 3 HAYDEN VERDUZCO
District / 9 / Expert
- 1 AXEL GEREDA
- 2 DYLAN GRIFFITH
- 3 BRANDON ROBBINS
- 4 JUSTIN EVANS
- KOLTEN SAUBER
District / 11 / Expert
- 1 DYLAN WALTON
- 2 BOBBY PALIANI
- 3 GARRETT WEIDMAN
District / 13 / Expert
- 1 THANE HOLTORF
- 2 CONNER HAWS
- 3 TRISTEN COLE
- 4 TREVOR HOLTORF
- 5 JOSH KIRKBY
- AUSTIN SIMMONS
District / 15 / Expert
- 1 COLE BAILES
- 2 GAGE PAYNE
- 3 JOSH MUENCHOW
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 HEATHER VEGA
- 2 STEPHANIE KNOROWSKI
- 3 ASHLEY HALE
- LEXIS COLBY
Social