Local Race Single
October 07, 2016
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $12.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2016-10-07
Rider Results
Rider Results
District / 3 Balance / Bike
- 1 MICHAEL FENNER
- 2 AUSTIN LEAKEY
- 3 MACKENZIE BERG
- 4 AIDEN HOLEWINSKI
- TRENT KIMBRELL
District / 15 / Cruiser
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 COLBY GUNN
- 3 TRYNETI GAUTHIER
- DAVE KEARSEY
District / 5 & Under / Novice
- 1 LEIF CALIENDO
- 2 GAGE JARVIS
- 3 KIMBERLYNN PENDLEY
- 4 JAY SMITH
- MASON GARCIA
District / 6 / Novice
- 1 CARSON GARCIA
- 2 ARAI STILLWELL
- 3 MERISSA BROWN
District / 8 / Novice
- 1 NATHAN JACOBUS
- 2 AARON STILLWELL
- 3 ALLISON SOARE
- 4 ZAINE ANDERSON HULL
- 5 ALYZIBETH SHREEVE
- QUENTEN SHREEVE
District / 10 / Novice
- 1 CASH RANDALL
- 2 LANDEN LOPEZ
- 3 BRODY YOUNG
District / 11 / Novice
- 1 SHANE STANLEY
- 2 JAZZMYN SUTTON
- 3 SKYLER LAVENDER
- KYLIE SMITH
District / 13 / Novice
- 1 MACK JOHNSON
- 2 RUSSELL DENK
- 3 CARSON BERG
- KAYDON FRIC
District / 46 & Over / Novice
- 1 CUB GUSTAFSON
- 2 JAMES WOODWARD
- 3 PAUL DELGADO
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 JESSE MOSS
- 2 KEEGAN SKINNER
- 3 JONAH KNOROWSKI
District / 7 / Intermediate
- 1 BRODY VERDUZCO
- 2 JACOB HOEFER
- 3 PAUL MENDOZA
- 4 JAMISON MOSS
- CORBIN SOARE
District / 9 / Intermediate
- 1 RYAN GUSTAFSON
- 2 JACOB JERNIGAN
- 3 URIAH DESKINS
- ZANE HERNANDEZ
District / 13 / Intermediate
- 1 JR MENDOZA
- 2 EVIN HICKLE
- 3 DAVID ALDERMAN
District / 14 / Intermediate
- 1 HAYDEN BERG
- 2 GREGORY VASQUEZ
- 3 CHASE THORTSEN
District / 28-35 / Intermediate
- 1 LEXIE SUTTON
- 2 DEVIN SELMAN
- 3 DANNY SAYLOR
District / 7 / Girls
District / 11 / Girls
- 1 KATE SIFFORD
- 2 TRISTIN PINGITORE
- 3 BRENNA WOODWARD
District / 8 / Expert
- 1 FRANKIE STUBBS
- 2 JACK HARRISON
- 3 RYDER ROBINETT
- 4 JACK KNOROWSKI
- 5 BROOKLYNN MORGAN
- REECE GUSTAFSON
District / 9 / Expert
- 1 MICHAEL VILLANUEVA
- 2 AEDAN WELLS
- 3 MAC LIKENS
- 4 COLETON CARLSON
- 5 COLBY GUNN
- HAYDEN VERDUZCO
District / 12 / Expert
- 1 BEAUDIE TRADUP
- 2 RYNE COOK
- 3 NATHANIEL GAUTHIER
District / 15 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 LEXIS COLBY
District / 19-27 / Expert
- 1 ALEC NESBITT
- 2 OWEN RIINA
- 3 JACOB MILLS
Social