Race Results
Race Date: 2008-10-24
Rider Results
Rider Results
District / 12 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 ANDREW BUBETZ
- 3 DUSTIN VAVRINAK
District / 13 / Cruiser
- 1 BRENT KEYS
- 2 ALEC NESBITT
- 3 ZACH ARMSTRONG
District / 26-30 / Cruiser
- 1 JUSTIN PAULING
- 3 HEATHER HAYES
District / 31-35 / Cruiser
- 1 GAVIN MATTINGLY
- 2 WILLIAM PREECE
- 3 JIM LYNCH
District / 5 & Under / Novice
- 1 J R HAMSON
- 2 LEO HILE
- 3 BLAIZ DAVIS
- 4 BRANDON SHARP
- BEAUDIE TRADUP
District / 7 / Novice
- 1 HAYDEN GANGL
- 2 JAIRAD LYNCH
- 3 HANNAH MRISS
- 4 TY BERRY
- 5 AIDAN MCCUNE
- 6 AUSTIN BERRY
- 7 RYAN BERRY
- 8 JOSH KIRKBY
- MICHAEL WILSON
- WYATT WEBB
- MATT BROWN
- JUSTINE FERNANDEZ
District / 8 / Novice
- 1 DYLAN KOSSOW
- 2 KELLI KRUSHINSKY
- 3 ELIOT ERICKSON
- SYDNEY FIFE
District / 9 / Novice
- 1 LUKAS LUNDGREN
- 2 BRYCE TRIMNAL
- 3 AUSTIN PREECE
District / 10 / Novice
- 1 AXEL SOUTHARD
- 2 JAMES LAROSE
- 3 CONOR ROSENHAGEN
District / 11 / Novice
- 1 BRADY WHEELER
- 2 AARON KIRKBY
- 3 TARYN PORTER
District / 8 / Intermediate
- 1 BRIAN BULLIS
- 2 BRYCEN SHULL
- 3 ZACH MANNING
- 4 CAMERON LAROSE
- SHANE MARSHALL
District / 9 / Intermediate
- 1 ELI PARKE
- 2 WILL HUDSON
- 3 CHRISTIAN NECAMP
- 4 STEVEN KOOS
- 5 CHRISTOPHER TOMPKINS
- 6 JAMES LYNCH
- JOHNNY BASTIN
District / 10 / Intermediate
- 1 NIC BANGHART
- 2 AUSTIN HATFIELD
- 3 BRANDON PADA
- 4 MASON BERRY
- DAKOTA DUKEPOO
District / 11 / Intermediate
- 1 COLT SILER
- 2 AUSTIN TRADUP
- 3 ANDREW BUBETZ
- BILLY BASTIN
District / 12 / Intermediate
- 1 BRAXTAN GALLIAN
- 2 TYLER FENTON
- 3 AMELIA PARKE
- TYLER HOBBS
District / 15 / Girls
- 1 JACEY STONE
- 2 KAYLA SMITH
- 3 KAYLA FITE
District / 11 / Expert
- 1 CODY BATTEN
- 2 RYAN VANGORP
- 3 BRENT COMER
District / 13 / Expert
- 1 DEREK LACKEY
- 2 DANIEL KOOS
- 3 ALEC NESBITT
- 4 ZACH ARMSTRONG
- WYATT SCHMIDT
District / 15 / Expert
- 1 ANTHONY ANTONIDES
- 2 JUSTIN PAULING
- 3 SANTI WRIGHT
District / 16 / Expert
- 1 JEREMY EATON
- 2 CJ CARLSON
- 3 BRANDON YOEY
- JENNIFER FIEDLER
Social