Race Results
Race Date: 2008-09-20
Rider Results
Rider Results
District / 26-30 / Cruiser
- 1 JUSTIN PAULING
- 2 HEATHER HAYES
- 3 MICHAEL ANDERSON
District / 31-35 / Cruiser
- 1 MYLES FERGER
- 2 CHRIS GUNDERSON
- 3 GAVIN MATTINGLY
District / 36-40 / Cruiser
- 1 ROBERT TOMPKINS
- 2 MICHAEL SALERNI
- 3 BOB CUMMINS
- CHRISTOPHER GUERARD
District / 5 & Under / Novice
- 1 SAMUEL KIRK
- 2 ETHAN CALDWELL
- 3 JUSTIN SCHREYER
- 4 KARLEE JENKINS
- 5 NATHAN PARKER
- BRANDON SHARP
District / 7 / Novice
- 1 TANNER SALERNI
- 2 LEIGHTON WILLEY
- 3 PARKER JENKINS
- 4 AIDAN MCCUNE
- 5 JOURDAN SCAVARIEL
- 6 CLAYTON MUNDELL
- 7 HAYDEN GANGL
- KYLE SCHREYER
- JOEY GIFFEE-HERZOG
- GRIFFEN ELLIOTT
- BRYCE REILLY
- JOSH KIRKBY
- RYAN BERRY
- BRADLEE BREWER
- OLIVER CASTLE
District / 8 / Novice
- 1 ZACHARY OGRAM
- 2 ZACHARY BARTLEY
- 3 ERIC CUMMINS
District / 9 / Novice
- 1 COLTEN BYER
- 2 JAYDEN THOMAS
- 3 TRENTON BARTLEY
- 4 CODY UHL
- 5 SEAN WELDY
- ARTY PANZARELLA
District / 10 / Novice
- 1 LOGAN MCKEON
- 2 WESTIN POWERS
- 3 CALEB GUERARD
District / 11 / Novice
- 2 AARON KIRKBY
District / 13 / Novice
- 1 ERIC COPSON
- 2 NATHAN WALLACE
- 3 CHRISTIAN GIBSON
- 4 MERCEDES SELLERS
- SETH GUERARD
District / 6 / Intermediate
- 1 BROC ARRENDALE
- 2 BRYCEN SHULL
- 3 AIDEN SPRUNK
- CONNER PARKER
District / 7 / Intermediate
- 1 SETH MENDENHALL
- 2 GARRETT GARCIA
- 3 JETT HAYES
District / 9 / Intermediate
- 1 CHRISTIAN MCCANCE
- 2 CLINT PAULING
- 3 STEVEN KOOS
- 4 AUSTIN SIMMONS
- ISAIAH MOEHRING
District / 10 / Intermediate
- 1 AUSTIN HATFIELD
- 2 SAMUEL MOEHRING
- 3 DAKOTA DUKEPOO
District / 12 / Intermediate
- 1 TYLER FENTON
- 2 CHRIS CUMMINS
- 3 TREVOR EDWARDS
- DANIEL PERALTA
District / 14 / Intermediate
- 1 ROBERT NICOLAI
- 2 Not a Current Member
- 3 WYATT PARKER
- 4 BAILY ROBERTS
- 5 DEVIN SALERNI
- MORGAN PAVELKA
District / 16 / Intermediate
- 1 ANDREW OLSON
- 2 BRANDON LIEBERMAN
- 3 BRANDON YOEY
District / 19-27 / Intermediate
- 1 RICHARD GILMORE
- 3 JOSEPH ESTRADA
- CJ CARLSON
District / 12 / Girls
- 1 JACEY STONE
- 2 KAITLYN OURA
- 3 DEVYN WILLEY
District / 14 / Girls
- 1 DANIELLE BLACKMORE
- 2 LACEE GUNDERSON
- 3 CANDACE OLSON
District / 16 / Girls
- 1 JENNIFER FIEDLER
- 2 KAYLA SMITH
- 3 KAYLA FITE
- ARIELLE JOLICOEUR
District / 9 / Expert
- 1 ZANE ARRENDALE
- 2 ALEC SUTTON
- 3 BRENT COMER
- TROY PARKER
District / 12 / Expert
- 1 DEREK LACKEY
- 2 ZACH JOLICOEUR
- 3 HUNTER PAULING
- NICK ENGELS
District / 13 / Expert
- 1 BRENT KEYS
- 2 DANIEL KOOS
- 3 TRAVIS BERRY
District / 16 / Expert
- 1 COLBY LANDIN
- 2 JUSTIN PAULING
- 3 PAUL KOOS
Social