Race Results
Race Date: 2008-10-03
Rider Results
Rider Results
District / 13 / Cruiser
- 1 ALEC NESBITT
- 2 ZACH ARMSTRONG
- 3 WYATT SCHMIDT
- 4 ANDREW BUBETZ
- CHRIS WOOD
District / 31-35 / Cruiser
- 1 JOHNNY LITTLE
- 2 GAVIN MATTINGLY
- 3 BOB CUMMINS
- 4 ROBERT TOMPKINS
- 5 CHRIS GUNDERSON
- CHRIS BANGHART
District / 5 & Under / Novice
- 1 TOBY LONGENECKER
- 2 WYATT DEATON
- 4 NATHAN PARKER
- 5 BLAKE RICHTER
- 6 BEAUDIE TRADUP
- 7 BRANDON SHARP
- 8 JACK WYANT
- JAMISON CRISPIN
District / 6 / Novice
- 1 BRADLEE BREWER
- 2 DEVIN FIEDLER
- 3 DYLAN WOOD
- SKYLER PRICE
District / 7 / Novice
- 1 BLAKE HECKENDORF
- 2 HANNAH MRISS
- 3 AUSTIN BERRY
- 4 CLAYTON MUNDELL
- 5 LEIGHTON WILLEY
- 6 TY BERRY
- 7 GRIFFIN WATTS
- 8 GRIFFEN ELLIOTT
- MICHAEL WILSON
District / 8 / Novice
- 1 MICHAEL FRENCH
- 2 COLIN CLOCK
- 3 NOAH DEATON
- 4 ERIC CUMMINS
- 5 KELLI KRUSHINSKY
- 6 BODEE BREWER
- SYDNEY FIFE
District / 9 / Novice
- 1 BRADLEY NOLTE
- 2 ZACHARY DONNELLY
District / 10 / Novice
- 1 MASON BERRY
- 2 TRISTAN BLACKWELL
- 3 AXEL SOUTHARD
- 4 JAMES LAROSE
- 5 TREA SUITOR
- 6 WYATT MOODY
- PATRICIA RAMSON
District / 12 / Novice
- 1 AMELIA PARKE
- 2 CARLOS VILLA
- 3 HAYLEN DEATON
- 4 NATHAN WALLACE
- TARYN PORTER
District / 7 / Intermediate
- 1 GARRETT GARCIA
- 2 SHANE BROWN
- 3 CAMERON LAROSE
- 4 JETT HAYES
- 5 BRYSON BECK
- 6 BRYCEN SHULL
- 7 NATHAN BANGHART
- AIDEN SPRUNK
District / 8 / Intermediate
- 1 JESSE JANSON
- 2 BRUCE BROWN
- 3 SETH MENDENHALL
- 4 CLINT PAULING
- AUSTIN MILLER
District / 9 / Intermediate
- 1 CHRISTIAN MCCANCE
- 2 WILL HUDSON
- 3 CHRISTOPHER TOMPKINS
- 4 STEVEN KOOS
- CHRISTIAN NECAMP
District / 10 / Intermediate
- 1 RYAN RECK
- 2 BRANDON PADA
- 3 AUSTIN HATFIELD
- 4 NIC BANGHART
- 5 BRENT COMER
- DAKOTA DUKEPOO
District / 12 / Intermediate
- 1 AUSTIN TRADUP
- 2 BRAXTAN GALLIAN
- 3 ANDREW BUBETZ
District / 14 / Intermediate
- 1 CHRIS HARPEL
- 2 ZACH ARMSTRONG
- 3 MORGAN PAVELKA
- CHRISTIAN GIBSON
District / 16 / Intermediate
- 1 PAUL KOOS
- 2 JUSTIN PAULING
- 3 BRANDON LIEBERMAN
- BRANDON YOEY
District / 28-35 / Intermediate
- 1 ERIC PARKER
- 2 BOB CUMMINS
- 3 JOHNNY LITTLE
- CHRIS GUNDERSON
District / 11 / Girls
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 MILA DELGADO
- 3 DEVYN WILLEY
District / 15 / Girls
- 1 KAYLA SMITH
- 2 LACEE GUNDERSON
- 3 BREANNA MILLER
District / 11 / Expert
- 1 BAILEY DAVIS
- 2 RYAN VANGORP
- 3 WYATT SCHMIDT
District / 13 / Expert
- 1 ALEC NESBITT
- 2 DANIEL KOOS
- 3 HUNTER PAULING
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 MILA DELGADO
- 2 HOLLY BANGHART
- 3 HEATHER HAYES
Social