Race Results
Race Date: 2008-10-18
Rider Results
Rider Results
District / 11 / Cruiser
- 1 C J STONE
- 2 DUSTIN VAVRINAK
- 3 ANDREW BUBETZ
- DANIEL PERALTA
District / 15 / Cruiser
- 1 JUSTIN PAULING
- 2 ZACH ARMSTRONG
- 3 KELLY PARKER
- 4 HEATHER HAYES
- STEPHEN USERY
District / 31-35 / Cruiser
- 1 MYLES FERGER
- 2 GAVIN MATTINGLY
- 3 ROBERT YOUNG
- 4 ROB HUDSON
- 5 CHRIS BANGHART
- 6 ROY ANDRADE
- CASEY ARAGON
District / 36-40 / Cruiser
- 1 BOB CUMMINS
- 2 Not a Current Member
- 3 JIM LYNCH
District / 5 & Under / Novice
- 1 NATHAN PARKER
- 2 LEO HILE
- 3 BEAUDIE TRADUP
- JAMISON CRISPIN
District / 6 / Novice
- 1 JUSTIN NORTON
- 2 MARCIS ARAGON
- 3 OLIVER CASTLE
District / 7 / Novice
- 1 HAYDEN GANGL
- 2 JAIRAD LYNCH
- 3 WYATT WEBB
- 4 PARKER JENKINS
- 5 TY BERRY
- 6 AUSTIN BERRY
- 7 TAJ WHITE
- 8 RYAN BERRY
- JOSH KIRKBY
- JUSTINE FERNANDEZ
District / 8 / Novice
- 1 ZACHARY BARTLEY
- 2 DALTON BEBER
- 3 KELLI KRUSHINSKY
- 4 ALEX ARAGON
- TYLER EVANS
District / 9 / Novice
- 1 TRENTON BARTLEY
- 2 ROBERT SANDOVAL
- 3 JIMMY FLANAGAN
District / 11 / Novice
- 1 AXEL SOUTHARD
- 2 SAWYER BLAND
- 3 AARON KIRKBY
- 4 TARYN PORTER
- CONOR ROSENHAGEN
District / 13 / Novice
- 1 DALTON BLAND
- 2 MERCEDES SELLERS
- 3 SAMANTHA USERY
- SAGE CARLSON
District / 7 / Intermediate
- 1 SHANE BROWN
- 2 GARRETT GARCIA
- 3 BLAKE HECKENDORF
- 4 BRYCEN SHULL
- 5 TREVOR THOMPSON
- 6 NATHAN BANGHART
- JOURDAN SCAVARIEL
District / 8 / Intermediate
- 1 BRUCE BROWN
- 2 SETH MENDENHALL
- 3 CLINT PAULING
District / 9 / Intermediate
- 1 BRYCE BATTEN
- 2 WILL HUDSON
- 3 JAMES LYNCH
- 4 CHRISTOPHER TOMPKINS
- 5 STEVEN KOOS
- 6 NICHOLAS STANFIELD
- COLTEN BYER
District / 10 / Intermediate
- 1 NIC BANGHART
- 2 SAMUEL MOEHRING
- 3 MASON BERRY
District / 11 / Intermediate
- 1 COLT SILER
- 2 AUSTIN TRADUP
- 3 ANDREW BUBETZ
- TREVOR EDWARDS
District / 16 / Intermediate
- 1 DILLON PERALTA
- 2 PAUL KOOS
- 3 ANTHONY ANTONIDES
- 4 BRANDON LIEBERMAN
- 5 BAILY ROBERTS
- 6 BRANDON YOEY
- ARIELLE JOLICOEUR
District / 11 / Girls
- 1 KAITLYN OURA
- 2 REBEKAH RIDDLE
- 3 BREALYN RIDDLE
District / 14 / Girls
- 1 LACEE GUNDERSON
- 2 JACEY STONE
- 3 HALEY OURA
District / 11 / Expert
- 1 DOUGIE BUTCHER
- 2 C J STONE
- 3 NICK ENGELS
- DANIEL PERALTA
District / 13 / Expert
- 1 BRENT KEYS
- 2 CHRIS ROWEN
- 3 ZACH JOLICOEUR
- 4 DANIEL KOOS
- HUNTER PAULING
Social