Race Results
Race Date: 2010-09-24
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 CORBIN CONNOLLY
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 BRANDON HOURIHAN
District / 13 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 WILL FLAHERTY
- 3 MIKAELA LIXANDRU
- 4 AARON KIRKBY
- 5 BRENT COMER
- TREVOR BERRY
District / 21-25 / Cruiser
- 1 CARTER ONEAL
- 2 ROY YAGER
- 3 MICHAEL PENNY
District / 26-30 / Cruiser
- 1 GAVIN MATTINGLY
- 2 JASON CAMPBELL
- 3 CHRIS PECKHAM
District / 41-45 / Cruiser
- 1 TODD BERRY
- 2 GREG COCHRAN
- 3 RAY EPPERHART
- 4 KEN HOURIHAN
- BOB CUMMINS
District / 5 & Under / Novice
- 1 KEATON DAVIS
- 2 NIXON RENSTROM
- 3 ANDREW GOULET
- 4 BRAD LUNDGREN
- 5 RYAN ROBERTS
- 6 COOPER ADAMS
- AARON VANHORN
District / 7 / Novice
- 1 TYLER FALA
- 2 DEMMAREE DEHERRERA
- 3 LANCE LUNDREN
- 4 ZACHARY FRYE
- COLIN MCELYEA
District / 8 / Novice
- 1 TY SURAKUS
- 2 JAGGER PORTER
- 3 TANNER VANHORN
- 4 JONATHAN REINHARDT-KERBY
- NATHAN VADEN
District / 10 / Novice
- 1 CHASE MCRAE
- 2 ALEXANDER EATON
- 3 SHAWN MONTILLA
- 4 RYAN KESSLER
- 5 HUNTER WATKINS
- 6 TANNER COLE
- HAILEY DAVISON
District / 13 / Novice
- 1 BRACKETT CONNER
- 2 J D ARAS
- 3 MAX FAVELA
- 4 JOHNATHAN BERGMAN
- DALTON LALOR
District / 28-35 / Novice
- 1 PETER POWERS
- 2 CHRIS PECKHAM
- 3 KEN HOURIHAN
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 LUKE OCONNOR
- 2 STEVEN COSTA
- 3 TRENT VANMETER
- 4 BRYCE PHILLIPS
- 5 TYLER VANMETER
- 6 ASHTON DAVIS
- DYLAN ECCLESTON
District / 6 / Intermediate
- 1 PRESTON CONNOLLY
- 2 AXEL GEREDA
- 3 CONNER QUINTERO
District / 8 / Intermediate
- 1 RYAN GOULET
- 2 TREVOR HALL
- 3 DANTE OLIVERIO
District / 10 / Intermediate
- 1 TIMOTHY COUGHLIN
- 2 BRANDON HOURIHAN
- 3 JOSH KIRKBY
District / 11 / Intermediate
- 1 JUSTIN HENDLEY
- 2 JR MARTIN
- 3 AUSTIN SIMMONS
- SKYLAR MATIE
District / 12 / Intermediate
- 1 GAGE PAYNE
- 2 JOEY KRASUSKI
- 3 JAMES LAROSE
District / 13 / Intermediate
- 1 SAGE CARLSON
- 2 AARON KIRKBY
- 3 TREVOR BERRY
District / 14 / Intermediate
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 BRENDAN OBRIEN
- 3 AJ GUZMAN
District / 16 / Intermediate
- 1 KANIN GALVIN
- 2 BRENT KEYS
- 3 DALTON MEYERS
District / 9 / Girls
- 1 EMILY MONTOYA
- 2 TARA KLEIN
- 3 ALYSSA OCONNOR
District / 12 / Girls
- 1 CHELSEA FONDRIN
- 2 COURTNEY ATWATER
- 3 SYDNEY ROPER
District / 14 / Girls
- 1 RACHEL MYDOCK
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 SAMANTHA USERY
District / 7 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 CHASE BIRDSONG
- 3 LOGAN BALLARD
- 4 BLAKE BUGG
- BRANDON SHARP
District / 9 / Expert
- 1 RILEY HOUSE
- 2 AUSTIN INMON
- 3 GARRETT GARCIA
- TYLER HILDEBRAND
District / 12 / Expert
- 1 DUSTIN VAVRINAK
- 2 DAKOTA DUKEPOO
- 3 RYAN RECK
District / 15 / Expert
- 1 ALEC NESBITT
- 2 TRAVIS KLEIN
- 3 ORION COLLINS
- CODY COCHRAN
District / 19-27 / Expert
- 1 SHANE SCHMITZ
- 2 CHRIS SUTTON
- 3 TREVOR SEILER
- 4 CARTER ONEAL
- ROY YAGER
Social