Race Results
Race Date: 2010-11-13
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 STEVEN DAVIDSON
- 2 RANDY PETERSON
- 3 JOSH KIRKBY
District / 14 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 C J STONE
- 3 AARON KIRKBY
District / 21-25 / Cruiser
- 1 ALEC NESBITT
- 2 JEFF YINGLING
- 3 ROY YAGER
- 4 JOHNNY LITTLE
- CODY DARLING
District / 36-40 / Cruiser
- 1 DANN BLISS
- 2 BOB CUMMINS
- 3 KEN HOURIHAN
- DAVID NEWLAND
District / 5 & Under / Novice
- 1 COOPER ADAMS
- 2 TRISTON POWELL
- 3 MATTHEW SWEINHAGEN
- 4 MALIKI FORD-TRODGLEN
- 5 AARON VANHORN
- 6 EMMA THRON
- 7 EMMA MCCAMMAN
- COLBY GUNN
District / 6 / Novice
- 1 JEREMY FALA
- 2 DEMMAREE DEHERRERA
- 3 AIDAN GARTHE
- PRESTON VOWELL
District / 7 / Novice
- 1 TYLER FALA
- 2 TYLER ROBERTS
District / 8 / Novice
- 1 JOSEPH GUNN
- 2 JOSEPH THOMASON
- 3 TANNER VANHORN
- 4 PATRICK NOWLEN
- 5 CODY COOPER
- MADISON BOARDMAN
District / 12 / Novice
- 1 ROBERT SHEARER
- 2 MAX FAVELA
- 3 LUCAS NEWLAND
District / 14 / Novice
- 1 BRACKETT CONNER
- 2 CORY WELLS
- 3 JOHNATHAN BERGMAN
District / 17-18 / Novice
- 1 MICHAEL HAYDEN
- 2 SHANE WELLS
- 3 DYLAN HAGERTY
- ALANNA BOARDMAN
District / 28-35 / Novice
- 1 PETER POWERS
- 2 KEN HOURIHAN
- 3 CHRIS PECKHAM
- DANIEL SYLLABA
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 LUKE OCONNOR
- 2 KARSTEN KALIN
- 3 TYLER VANMETER
- TRENT VANMETER
District / 6 / Intermediate
- 1 OTTO ABBOTT
- 2 DOMINIC BUCK
- 3 RYAN TOM
- LUKAS GAUHAROU
District / 7 / Intermediate
- 1 GAVIN SOWERS
- 2 PRESTON CONNOLLY
- 3 TREVOR HALL
- 4 EVAN MCCAMMAN
- MASON SWEINHAGEN
District / 8 / Intermediate
- 1 JOSHUA BRADLEY
- 2 GAVIN KERTZ
- 3 TY SURAKUS
District / 10 / Intermediate
- 1 BRADY SEGEDY
- 2 NOAH THOMPSON
- 3 ZANDER HANSON
- 4 BENJAMIN BRADY
- 5 BRANDON HOURIHAN
- TRISTEN COLE
District / 11 / Intermediate
- 1 AUSTIN SIMMONS
- 2 JR MARTIN
- 3 COLBY MCBROOM
- BRADLEY NOLTE
District / 12 / Intermediate
- 1 CHASE MAZA
- 2 ANDY MCKALE
- 3 WESLEY WARD
- JOEY KRASUSKI
District / 14 / Intermediate
- 1 KOLBY STEVENS
- 2 DAKOTA DUKEPOO
- 3 SAGE CARLSON
- 4 DAVID DEHERRERA
- AARON SWANSON
District / 19-27 / Intermediate
- 1 KANIN GALVIN
- 2 ANTHONY PICKETT
- 3 BAILY ROBERTS
District / 28-35 / Intermediate
- 1 ERIC PARKER
- 2 ROY YAGER
- 3 CHRIS SLONCIK
- ROY HERNANDEZ
District / 10 / Girls
- 1 MIA GAUHAROU
- 2 RENAE MCKALE
- 3 ALYSSA OCONNOR
District / 12 / Girls
- 1 CHELSEA FONDRIN
- 2 SADIE THOMPSON
- 3 COURTNEY ATWATER
- ANALYSA DUNNING
District / 14 / Girls
- 1 RACHEL MYDOCK
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 JACEY STONE
- 4 SAMANTHA USERY
- DAPHNIE BRADLEY
District / 7 / Expert
- 1 SAMMY MONTIJO
- 2 COLE CHAMBERS
- 3 BRANDON SHARP
District / 8 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 RANDY PETERSON
- 3 CHASE BIRDSONG
- DAWSON DEHERRERA
District / 10 / Expert
- 1 STEVEN DAVIDSON
- 2 BRENDAN BUGG
- 3 CORBIN CONNOLLY
- DYLAN WALTON
District / 14 / Expert
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 CHANCE MCBROOM
- 3 C J STONE
District / 15 / Expert
- 1 JUSTIN KOEHLER
- 2 ORION COLLINS
- 3 CODY DARLING
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 ZOA SCHMIDT
- 3 MELISSA SWEINHAGEN
Social