Race Results
Race Date: 2010-09-04
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 ZACHARY BARTLEY
- 2 NOAH THOMPSON
- 3 JOSH KIRKBY
District / 13 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 AUSTIN KELLOGG
- 3 C J STONE
- 4 TREVOR BERRY
- AARON KIRKBY
District / 26-30 / Cruiser
- 1 ROY YAGER
- 2 FRED FERNANDEZ
- 3 GAVIN MATTINGLY
- ANDREW BABISH
District / 5 & Under / Novice
- 1 DYLAN ECCLESTON
- 2 AARON REMMERS
- 3 MALIKI FORD-TRODGLEN
District / 6 / Novice
- 1 LANDON FOSTER
- 2 THOMAS TRAYLOR
- 3 COLIN BEEBE
- 4 JEREMY FALA
- BRENNAN TODD
District / 8 / Novice
- 1 TY SURAKUS
- 2 GAGE ENLOE
- 3 TYLER FALA
- CADE LANUM
District / 10 / Novice
- 1 DANIEL NEELY
- 2 HAILEY DAVISON
- 3 BRYSON CONES
District / 11 / Novice
- 1 DANIEL ENLOE
- 2 MAX FAVELA
- 3 CHRISTOPHER BLACKWELL
- ARIC CLARK
District / 13 / Novice
- 1 WESLEY WATSON
- 2 ANDREW CLARK
- 3 DRAKE FOSTER
- 4 GABRIAL ALESSANDRO
- 5 HUNTER STEWART-KOBERSTEIN
- 6 JACOB STALTERI
- MARIAH MEIER
District / 15 / Novice
- 1 AJ GUZMAN
- 2 ALANNA BOARDMAN
- 3 ARIANA HAGERTY
District / 28-35 / Novice
- 1 PETER POWERS
- 2 MICHAEL HAYDEN
- 3 DYLAN HAGERTY
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 CAMDEN KUNKEL
- 2 BRYCE PHILLIPS
- 3 PHILLIP SANDOVAL
District / 8 / Intermediate
- 1 DAWSON DEHERRERA
- 2 BRANDON SHARP
- 3 JUSTIN NORTON
- GARRETT STEPHENS
District / 9 / Intermediate
- 1 RYAN MARTS
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 NOAH THOMPSON
- 4 BRADY SEGEDY
- BRANDON HOURIHAN
District / 11 / Intermediate
- 1 AUSTIN SIMMONS
- 2 EDDIE MARTS
- 3 ZACKARY PELLS
- JR MARTIN
District / 13 / Intermediate
- 1 DUSTIN VAVRINAK
- 2 JOEY KRASUSKI
- 3 AARON KIRKBY
District / 11 / Girls
- 1 SADIE THOMPSON
- 2 AVERY MOORE
- 3 EMILY MONTOYA
District / 13 / Girls
- 1 RACHEL MYDOCK
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 CHELSEA FONDRIN
- 4 SAMANTHA USERY
- KAITLYN OURA
District / 7 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 ETHAN MOORE
- 3 SAMMY MONTIJO
District / 10 / Expert
- 1 IAN CUNNINGHAM
- 2 DAMON VOTTA
- 3 ZACHARY BARTLEY
District / 13 / Expert
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 C J STONE
- 3 DAKOTA DUKEPOO
District / 15 / Expert
- 1 DEREK LACKEY
- 2 ORION COLLINS
- 3 PRICE SANDOVAL
District / 19-27 / Expert
- 1 CHRIS SUTTON
- 2 GREG COCHRAN
- 3 BAILY ROBERTS
- KANIN GALVIN
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 SADIE THOMPSON
- 2 ZOA SCHMIDT
- 3 MARIA EPPERHART
- JENNIFFER TRODGLEN
Social