Race Results
Race Date: 2010-10-29
Rider Results
Rider Results
District / 13 / Cruiser
- 1 WILL FLAHERTY
- 2 AARON KIRKBY
- 3 JOSH KIRKBY
District / 17-20 / Cruiser
- 1 TIM DEROSSETT
- 2 ORION COLLINS
- 3 WYATT SCHMIDT
District / 26-30 / Cruiser
- 1 JEFF YINGLING
- 2 ROY YAGER
- 3 ERIK GAUHAROU
- RAY EPPERHART
District / 5 & Under / Novice
- 1 ANDREW GOULET
- 2 AARON VANHORN
- 3 TRISTON POWELL
- EMMA THRON
District / 6 / Novice
- 1 CAMERON POOLE
- 2 JEREMY FALA
- 3 RYAN ROBERTS
- 4 DYLAN PETERSON
- SOPHIA NAUGHTON
District / 7 / Novice
- 1 TYLER FALA
- 2 LANDON FOSTER
- 3 MADISON BOARDMAN
- RYLEY SCANLON
District / 8 / Novice
- 1 TANNER VANHORN
- 2 NATHAN VADEN
- 3 JONATHAN REINHARDT-KERBY
District / 9 / Novice
- 1 HAILEY DAVISON
- 2 STRAHINJA RADOSAVLJEVIC
- 3 MATTHEW LINDSEY
- 4 MICHAEL LINDSEY
- BOWEN HAYES
District / 10 / Novice
- 1 SHAWN MONTILLA
- 2 HUNTER WATKINS
- 3 LUKE LIPOWICZ
District / 12 / Novice
- 1 CHRISTOPHER BLACKWELL
- 2 ARIC CLARK
- 3 CARSON LEGG
- JOEY HARMON
District / 13 / Novice
- 1 ANDREW CLARK
- 2 HUNTER STEWART-KOBERSTEIN
- 3 BRACKETT CONNER
- 4 SAMUEL BOLDA
- 5 JOHNATHAN BERGMAN
- TRISNA OSTENSO
District / 28-35 / Novice
- 1 ROY HERNANDEZ
- 2 RAY EPPERHART
- 3 MICHAEL HAYDEN
District / 6 / Intermediate
- 1 BRYCE PHILLIPS
- 2 LUKAS GAUHAROU
- 3 DYLAN ECCLESTON
District / 8 / Intermediate
- 1 RYAN GOULET
- 2 GAVIN KERTZ
- 3 DANTE OLIVERIO
- TY SURAKUS
District / 10 / Intermediate
- 1 BRADY SEGEDY
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 TANNER COLE
- BRANDON HOURIHAN
District / 12 / Intermediate
- 1 SKYLAR MATIE
- 2 GAGE PAYNE
- 3 JOEY KRASUSKI
- LUCAS ROBERTS
District / 13 / Intermediate
- 1 AARON KIRKBY
- 2 DAKOTA DUKEPOO
- 3 TREVOR BERRY
- 4 GABRIAL ALESSANDRO
- ZACHARY FAULK
District / 14 / Intermediate
- 1 BRENDAN OBRIEN
- 2 PRESTON HAYES
- 3 ALANNA BOARDMAN
District / 17-18 / Intermediate
- 1 CHRIS SUTTON
- 2 ALEC NESBITT
- 3 ROY YAGER
- 4 TIM DEROSSETT
- WYATT SCHMIDT
District / 10 / Girls
- 1 SYDNEY ROPER
- 2 MIA GAUHAROU
- 3 ISABELLA NAUGHTON
District / 14 / Girls
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 CHELSEA FONDRIN
- 3 SAMANTHA USERY
District / 7 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 CHASE BIRDSONG
- 3 COLE CHAMBERS
- 4 BLAKE BUGG
- BRANDON SHARP
District / 10 / Expert
- 1 BRYCE BATTEN
- 2 RILEY HOUSE
- 3 JUSTIN HENDLEY
- 4 RYLEE SARNA
- 5 GARRETT GARCIA
- BRENDAN BUGG
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 ISABELLA NAUGHTON
- 3 KERRY SETZER
District / 36-40 Girls / Cruiser
- 1 AMBER NAUGHTON
- 2 ZOA SCHMIDT
- 3 MARIA EPPERHART
Social