Race Results
Race Date: 2010-09-11
Rider Results
Rider Results
District / 11 / Cruiser
- 1 STEVEN DAVIDSON
- 2 RANDY PETERSON
- 3 BRENT COMER
District / 13 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 C J STONE
- 3 AUSTIN KELLOGG
District / 21-25 / Cruiser
- 1 ROY YAGER
- 2 ALEC NESBITT
- 3 FRED FERNANDEZ
- JOSHUA PETERSON
District / 31-35 / Cruiser
- 1 TODD BERRY
- 2 RON CAZORT
- 3 CHRIS MILLER
District / 46-50 / Cruiser
- 1 RAY EPPERHART
- 2 KEN HOURIHAN
- 3 DONALD GARZA-PENA
- CHARLIE VANDOREN
District / 5 & Under / Novice
- 1 BRIAN BRATCHER
- 2 TUCKER BILLINGTON
- 3 ANDREW GOULET
- 4 SELWYN HOLTORF
- 5 MALIKI FORD-TRODGLEN
- 6 AARON VANHORN
- JOHN D MIDDLETON
District / 7 / Novice
- 1 CHRIS BRATCHER
- 2 LOGAN SOWERS
- 3 BEAU WOLEVER
District / 8 / Novice
- 1 BEN KILLEBREW
- 2 JAGGER PORTER
- 3 TANNER VANHORN
District / 9 / Novice
- 1 CARTER ROBERTS
- 2 HAILEY DAVISON
- 3 RYLAN GOMEZ
- 4 ETHAN RYAN
- 5 CARSON GOETZ
- MATTHEW ARCHULETTA
District / 11 / Novice
- 1 MAX FAVELA
- 2 BRANDON ARRINGTON
- 3 ARIC CLARK
- 4 LUCAS NEWLAND
- 5 SAM RIPPLE
- JOSHUA PETERS
District / 13 / Novice
- 1 WESLEY WATSON
- 2 BRACKETT CONNER
- 3 ANDREW CLARK
- 4 GABRIAL ALESSANDRO
- 5 HUNTER STEWART-KOBERSTEIN
- 6 MARIAH MEIER
- J D ARAS
District / 28-35 / Novice
- 1 WILL FORD
- 2 PETER POWERS
- 3 ROGER LIMOGES
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 DOMINIC BUCK
- 2 COLLIN NESVACIL
- 3 BRYCE PHILLIPS
District / 7 / Intermediate
- 1 GAVIN SOWERS
- 2 BRANDON SHARP
- 3 RYAN GOULET
- 4 MIA GAUHAROU
- 5 EVAN MCCAMMAN
- LUKAS GAUHAROU
District / 9 / Intermediate
- 1 RANDY PETERSON
- 2 BRYON RENTERIA
- 3 JUSTIN NORTON
- 4 BRANDON HOURIHAN
- KALEB MILLER
District / 11 / Intermediate
- 1 AUSTIN SIMMONS
- 2 JR MARTIN
- 3 BRADLEY NOLTE
- NATHAN MILLER
District / 13 / Intermediate
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 CHELSEA FONDRIN
- 3 NICHOLAS VANDOREN
- MASON CAZORT
District / 15 / Intermediate
- 1 BRENT KEYS
- 2 TYLER MILES
- 3 BRENDAN OBRIEN
District / 16 / Intermediate
- 1 VICTORIA JOHNSON
- 2 KANIN GALVIN
- 3 BAILY ROBERTS
District / 7 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 CONNER PARKER
- 3 SAMMY MONTIJO
District / 11 / Expert
- 1 THANE HOLTORF
- 2 STEVEN DAVIDSON
- 3 BRENT COMER
- JONATHAN WHITE
District / 13 / Expert
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 DOUGIE BUTCHER
- 3 C J STONE
- DAKOTA DUKEPOO
District / 15 / Expert
- 1 DEREK LACKEY
- 2 ORION COLLINS
- 3 MATTHEW GULLO
District / 19-27 / Expert
- 1 ROY YAGER
- 2 CHRIS SUTTON
- 3 SHANE SCHMITZ
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 ZOA SCHMIDT
- 3 MARIA EPPERHART
- JENNIFFER TRODGLEN
Social