Race Results
Race Date: 2010-10-16
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 CAMERON LAROSE
- 2 NOAH THOMPSON
- 3 ZANDER HANSON
District / 14 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 C J STONE
- 3 BRENT COMER
- Not a Current Member
District / 21-25 / Cruiser
- 1 TIM DEROSSETT
- 2 FRED FERNANDEZ
- 3 ORION COLLINS
- PAUL CASEY
District / 36-40 / Cruiser
- 1 RAY EPPERHART
- 2 ROBERT GRIFFITH
- 3 ROBERT GEORGE
District / 5 & Under / Novice
- 1 RYAN ROBERTS
- 2 OWEN DALTON
- 3 AARON VANHORN
- 4 EMMA THRON
District / 6 / Novice
- 1 AMILYNN JUREWICZ
- 2 ROBERT SIMPSON
- 3 PATRICK GILMORE
- 4 DEMMAREE DEHERRERA
- 5 SOPHIA NAUGHTON
- 6 AIDEN GEORGE
- ALEX ELAM
District / 8 / Novice
- 1 LANDON FOSTER
- 2 TANNER VANHORN
- 4 NATHAN VADEN
- 5 MADISON BOARDMAN
- 6 JONATHAN REINHARDT-KERBY
- 7 DEVIN GEORGE
District / 9 / Novice
- 1 ISABELLA NAUGHTON
- 2 DYLAN KEESLER
- 3 HAILEY DAVISON
- 4 STRAHINJA RADOSAVLJEVIC
- 5 JACK DOLAN
District / 11 / Novice
- 1 MATTHEW PLOUFFE
- 2 BRANDON ARRINGTON
- 3 ARIC CLARK
- 4 MICHAEL JUREWICZ
- 5 JOSHUA PETERS
District / 13 / Novice
- 1 ALEXA MOORE
- 2 J D ARAS
- 3 DRAKE FOSTER
- 4 JEREMIAH HASSETT
- 5 ANDREW CLARK
- MARIAH MEIER
District / 14 / Novice
- 1 AARON SWANSON
- 2 CHAD BOWERS
- 3 MICHAEL ROBERTSON
- KELSEY WHITE
District / 16 / Novice
- 1 DUSTIN MATTHEWS
- 2 KYLE SIMPSON
- 3 ARIANA HAGERTY
District / 28-35 / Novice
- 1 ROY HERNANDEZ
- 2 MICHAEL HAYDEN
- 3 DYLAN HAGERTY
- PETER POWERS
District / 7 / Intermediate
- 1 MIA GAUHAROU
- 2 EVAN MCCAMMAN
- 3 BRYCE PHILLIPS
- 4 GARRETT WEIDMAN
- LUKAS GAUHAROU
District / 10 / Intermediate
- 1 NOAH THOMPSON
- 2 ZANDER HANSON
- 3 CHRISTIAN JUREWICZ
District / 11 / Intermediate
- 1 JR MARTIN
- 2 COLBY MCBROOM
- 3 JONATHAN WHITE
- GAVIN WEIDMAN
District / 14 / Intermediate
- 1 CHANCE MCBROOM
- 2 KOLBY STEVENS
- 3 SAGE CARLSON
- 4 BRANDON SUTTON
- BRENDAN OBRIEN
District / 13 / Girls
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 SADIE THOMPSON
- 3 AVERY MOORE
District / 14 / Girls
- 1 RACHEL MYDOCK
- 2 JACEY STONE
- 3 SAMANTHA USERY
District / 8 / Expert
- 1 DAWSON DEHERRERA
- 2 ETHAN MOORE
- 3 BRANDON SHARP
District / 13 / Expert
- 1 C J STONE
- 2 DAKOTA DUKEPOO
- 3 JAMES LAROSE
District / 15 / Expert
- 1 CHRIS SUTTON
- 2 ORION COLLINS
- 3 TIM DEROSSETT
- 4 CODY DARLING
- 5 WYATT SCHMIDT
- MATTHEW GULLO
District / 11-13 Girls / Cruiser
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 SADIE THOMPSON
- 3 ISABELLA NAUGHTON
District / 36-40 Girls / Cruiser
- 1 AMBER NAUGHTON
- 2 ZOA SCHMIDT
- 3 MARIA EPPERHART
Social