Race Results
Race Date: 2010-09-10
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 CORBIN CONNOLLY
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 DAWSON DEHERRERA
- GAVIN KERTZ
District / 13 / Cruiser
- 1 WILL FLAHERTY
- 2 WYATT SCHMIDT
- 3 C J STONE
- 4 MIKAELA LIXANDRU
- 5 AARON KIRKBY
- BRENT COMER
District / 26-30 / Cruiser
- 1 ROY YAGER
- 2 TODD BERRY
- 3 RON CAZORT
- CHRIS PECKHAM
District / 51-55 / Cruiser
- 1 KEN HOURIHAN
- 2 DONALD GARZA-PENA
- 3 ZOA SCHMIDT
District / 6 / Novice
- 1 DEEGAN BIRDSONG
- 2 JEREMY FALA
- 3 BRYCE WRIGHT
- 4 ANDREW GOULET
- 5 TRISTON POWELL
- COLIN MCELYEA
District / 7 / Novice
- 1 LANDON FOSTER
- 2 LANCE LUNDREN
- 3 TYLER FALA
- MADISON BOARDMAN
District / 9 / Novice
- 1 SHAWN HARMON
- 2 ALEXANDER EATON
- 3 MATTHEW POWERS
- 4 HAILEY DAVISON
- 5 TY SURAKUS
- 6 CARTER ROBERTS
- 7 MATTHEW LINDSEY
- 8 JOSEPH THOMASON
- CODY SISCO
- MICHAEL LINDSEY
- STRAHINJA RADOSAVLJEVIC
District / 11 / Novice
- 1 LUCAS ROBERTS
- 2 MATTHEW PLOUFFE
- 3 JACE WRIGHT
- 4 JIMMY FLANAGAN
- 5 SHAWN MONTILLA
- 6 ARIC CLARK
- 7 MAX FAVELA
- HUNTER WATKINS
District / 12 / Novice
- 1 SEAN SLACK
- 2 DRAKE FOSTER
- 3 JOEY HARMON
District / 13 / Novice
- 1 WESLEY WATSON
- 2 BRACKETT CONNER
- 3 ANDREW CLARK
- 4 J D ARAS
- 5 TRISNA OSTENSO
- 6 COOPER STEPHENS
- 7 GABRIAL ALESSANDRO
- 8 HUNTER STEWART-KOBERSTEIN
- JOHNATHAN BERGMAN
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 COLLIN NESVACIL
- 2 BRYCE PHILLIPS
- 3 DYLAN ECCLESTON
District / 7 / Intermediate
- 1 BRANDON SHARP
- 2 PRESTON CONNOLLY
- 3 RYAN GOULET
- 4 MELANIE MULLICAN
- 5 GARRETT WEIDMAN
- GARRETT STEPHENS
District / 8 / Intermediate
- 1 LEO HILE
- 2 CHASE BIRDSONG
- 3 CORBIN CONNOLLY
- 4 DAWSON DEHERRERA
- 5 JACK HAVENER
- GAVIN NORDIN
District / 9 / Intermediate
- 1 FINN FLAHERTY
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 BRADY SEGEDY
- BRANDON HOURIHAN
District / 11 / Intermediate
- 1 AUSTIN SIMMONS
- 2 JR MARTIN
- 3 HUNTER WILLIAMS
- 4 GRANT NORDIN
- TIMOTHY COUGHLIN
District / 12 / Intermediate
- 1 MASON CAZORT
- 2 GAGE PAYNE
- 3 JAMES LAROSE
District / 13 / Girls
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 MILA DELGADO
- 3 CHELSEA FONDRIN
- 4 SAMANTHA USERY
- COURTNEY ATWATER
District / 11 / Expert
- 1 JAROD ABER
- 2 RYLEE SARNA
- 3 BRENT COMER
- JONATHAN WHITE
District / 12 / Expert
- 1 MASON BERRY
- 2 DAKOTA DUKEPOO
- 3 RYAN RECK
- TY SABELLA
District / 13 / Expert
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 C J STONE
- 3 AARON KIRKBY
- DAVID DEHERRERA
District / 15 / Expert
- 1 ALEC NESBITT
- 2 BRENT KEYS
- 3 ALANNA BOARDMAN
District / 19-27 / Expert
- 1 SHANE SCHMITZ
- 2 ROY YAGER
- 3 KENNY KOEN
- 4 CHRIS SUTTON
- ROGER LIMOGES
Social