Race Results
Race Date: 2010-11-05
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 GARRETT GARCIA
- 2 NOAH THOMPSON
- 3 JOSH KIRKBY
District / 13 / Cruiser
- 1 WILL FLAHERTY
- 2 AARON KIRKBY
- 3 BRENT COMER
District / 21-25 / Cruiser
- 1 JEFF YINGLING
- 2 ROY YAGER
- 3 WYATT SCHMIDT
- 4 MICHAEL PENNY
- 5 CARTER ONEAL
- KENNY KOEN
District / 36-40 / Cruiser
- 1 ERIK GAUHAROU
- 2 BOB CUMMINS
- 3 ROBERT GEORGE
- ROBERT GRIFFITH
District / 5 & Under / Novice
- 1 TRISTON POWELL
- 2 AARON VANHORN
- 3 LUKE LEWIS
- 4 ANDREW GOULET
- 5 PAUL COLBURN
- 6 EMMA THRON
- SELWYN HOLTORF
District / 6 / Novice
- 1 JEREMY FALA
- 2 RYAN ROBERTS
- 3 CHASE ROATH
- 4 DEMMAREE DEHERRERA
- 5 COLIN MCELYEA
- AIDEN GEORGE
District / 7 / Novice
- 1 TAYLOR WILKINSON
- 2 JUSTIN HALL
- 3 ROBERT SIMPSON
District / 8 / Novice
- 1 TANNER VANHORN
- 2 JAGGER PORTER
- 3 PARKER COLBURN
- 4 JONATHAN REINHARDT-KERBY
- DEVIN GEORGE
District / 9 / Novice
- 1 ELIJAH SEALS
- 2 HAILEY DAVISON
- 3 MATTHEW LINDSEY
- MICHAEL LINDSEY
District / 10 / Novice
- 1 HUNTER WATKINS
- 2 SHAWN MONTILLA
- 3 MATTHEW POWERS
District / 12 / Novice
- 1 CARSON LEGG
- 2 MATTHEW PLOUFFE
- 3 JOEY HARMON
- 4 MARIAH MEIER
- HAILEY GRIFFITH
District / 13 / Novice
- 1 WESLEY WATSON
- 2 JOHNATHAN BERGMAN
- 3 BRACKETT CONNER
- 4 JEREMIAH HASSETT
District / 16 / Novice
- 1 DUSTIN MATTHEWS
- 2 TRENTON DAWSON
- 3 KYLE SIMPSON
District / 5 & Under / Intermediate
- 1 LANDON ROWLAND
- 2 TYLER VANMETER
- 3 DYLAN ECCLESTON
- 4 TRENT VANMETER
- BRYCE PHILLIPS
District / 7 / Intermediate
- 1 TREVOR HALL
- 2 RYAN GOULET
- 3 PRESTON CONNOLLY
- 4 JUSTIN EVANS
- 5 JAIDEN DITTRICK
- 6 BOSTON MCGUIRE
- LUKAS GAUHAROU
District / 9 / Intermediate
- 1 NOAH THOMPSON
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 JACK HAVENER
- 4 TY SURAKUS
- FINN FLAHERTY
District / 10 / Intermediate
- 1 TRISTEN COLE
- 2 COLIN COOPER
- 3 TANNER COLE
District / 11 / Intermediate
- 1 THANE HOLTORF
- 2 RYLEE SARNA
- 3 LUCAS ROBERTS
District / 13 / Intermediate
- 1 DOUGIE BUTCHER
- 2 AARON KIRKBY
- 3 DAKOTA DUKEPOO
- 4 GAGE PAYNE
- 5 JOEY KRASUSKI
- DAVID DEHERRERA
District / 14 / Intermediate
- 1 BRENDAN OBRIEN
- 2 AARON SWANSON
- 3 TYLER HOBBS
District / 9 / Girls
- 1 HANNAH MILLER
- 2 PAYTON RIDENOUR
- 3 EMILY MONTOYA
- MIA GAUHAROU
District / 12 / Girls
- 1 CHELSEA FONDRIN
- 2 SADIE THOMPSON
- 3 COURTNEY ATWATER
District / 14 / Girls
- 1 RACHEL MYDOCK
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 SAMANTHA USERY
- MILA DELGADO
District / 8 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 CHASE BIRDSONG
- 3 DAWSON DEHERRERA
- BRANDON SHARP
District / 9 / Expert
- 1 AUSTIN INMON
- 2 GARRETT GARCIA
- 3 CORBIN CONNOLLY
District / 15 / Expert
- 1 ALEC NESBITT
- 2 ORION COLLINS
- 3 WYATT SCHMIDT
District / 19-27 / Expert
- 1 SHANE SCHMITZ
- 2 ERIC PARKER
- 3 ROY YAGER
- 4 KENNY KOEN
- CARTER ONEAL
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 SADIE THOMPSON
- 3 ZOA SCHMIDT
Social