Race Results
Race Date: 2010-11-06
Rider Results
Rider Results
District / 9 / Cruiser
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 RANDY PETERSON
- 3 NOAH THOMPSON
- DAMIEN LYON
District / 13 / Cruiser
- 1 STEVEN DAVIDSON
- 2 AARON KIRKBY
- 3 BRENT COMER
District / 17-20 / Cruiser
- 1 ALEC NESBITT
- 2 WYATT SCHMIDT
- 3 BAILY ROBERTS
District / 26-30 / Cruiser
- 1 ROY YAGER
- 2 FRED FERNANDEZ
- 3 KENNY KOEN
- CHRIS MILLER
District / 36-40 / Cruiser
- 1 RAY EPPERHART
- 3 DAVID NEWLAND
District / 5 & Under / Novice
- 1 AARON VANHORN
- 2 ROYCE ARRINGTON
- 3 MALIKI FORD-TRODGLEN
District / 6 / Novice
- 1 DEMMAREE DEHERRERA
- 2 RYAN ROBERTS
- 3 PATRICK GILMORE
- DYLAN PETERSON
District / 8 / Novice
- 1 TANNER VANHORN
- 2 NATHAN VADEN
- 3 JONATHAN REINHARDT-KERBY
- 4 TAYLOR WILKINSON
District / 9 / Novice
- 1 REGAL ARRINGTON
- 2 CARTER ROBERTS
- 3 CADE LANUM
District / 11 / Novice
- 1 MAX FAVELA
- 2 LUCAS NEWLAND
- 3 JOSHUA NEWLAND
- BRYSON CONES
District / 13 / Novice
- 1 ALEXA MOORE
- 2 J D ARAS
- 3 MARIAH MEIER
District / 28-35 / Novice
- 1 KENNY KOEN
- 2 WILL FORD
- 3 DANIEL SYLLABA
District / 7 / Intermediate
- 1 RILEY GARCIA
- 2 AARON TACKITT
- 3 JUSTIN EVANS
- 4 COLLIN DODDS
- 5 COLLIN NESVACIL
- PHILLIP SANDOVAL
District / 9 / Intermediate
- 1 NOAH THOMPSON
- 2 SEAN CARVAJAL
- 3 JOSH KIRKBY
- 4 TY SURAKUS
- KALEB MILLER
District / 11 / Intermediate
- 1 JR MARTIN
- 2 COLBY MCBROOM
- 3 TRISTEN COLE
- 4 NATHAN MILLER
- 5 JONATHAN WHITE
- HENRY POWERS
District / 13 / Intermediate
- 1 AARON KIRKBY
- 2 TREVOR BERRY
- 3 ZACHARY FAULK
- DAMON VOTTA
District / 14 / Intermediate
- 1 CHANCE MCBROOM
- 2 PRICE SANDOVAL
- 3 AARON SWANSON
- 4 BRENDAN OBRIEN
- KELSEY WHITE
District / 28-35 / Intermediate
- 1 ROY YAGER
- 2 ROY HERNANDEZ
- 3 ADAM SPRINGER
District / 10 / Girls
- 1 AVERY MOORE
- 2 SYDNEY ROPER
- 3 EMILY MONTOYA
District / 13 / Girls
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 CHELSEA FONDRIN
- 3 SADIE THOMPSON
- SAMANTHA USERY
District / 7 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 ETHAN MOORE
- 3 BRANDON SHARP
- BLAKE BUGG
District / 8 / Expert
- 1 JULIAN DITTRICK
- 2 RANDY PETERSON
- 3 DAWSON DEHERRERA
District / 10 / Expert
- 1 STEVEN DAVIDSON
- 2 BRENDAN BUGG
- 3 DYLAN WALTON
District / 15 / Expert
- 1 ORION COLLINS
- 2 WYATT SCHMIDT
- 3 BRENT KEYS
- CODY DARLING
District / 26-30 Girls / Cruiser
- 1 MIKAELA LIXANDRU
- 2 SADIE THOMPSON
- 3 ZOA SCHMIDT
Social