Race Results
Race Date: 2010-07-09
Rider Results
Rider Results
District / 11 / Cruiser
- 1 WILL HUDSON
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 DAWSON DEHERRERA
District / 13 / Cruiser
- 1 WYATT SCHMIDT
- 2 WILL FLAHERTY
- 3 C J STONE
- 4 AARON KIRKBY
- MIKAELA LIXANDRU
District / 36-40 / Cruiser
- 1 ROY YAGER
- 2 GAVIN MATTINGLY
- 3 JASON MATTINGLY
- 4 KEVEN PAULING
- 5 CHRIS PECKHAM
- ZOA SCHMIDT
District / 5 & Under / Novice
- 1 BRYCE PHILLIPS
- 2 AMILYNN JUREWICZ
- 3 SELWYN HOLTORF
- LUCAS MONTOYA
District / 6 / Novice
- 1 JOSEF UHL
- 2 AIDAN GARTHE
- 3 JEREMY FALA
- 4 DEMMAREE DEHERRERA
- 5 GARRETT STEPHENS
District / 8 / Novice
- 1 TAYLOR CASH
- 2 TY SURAKUS
- 3 CLAY PARTEN
- 4 TYLER FALA
District / 9 / Novice
- 1 HUNTER LAMCA
- 2 JOE RIVERA
- 3 HAILEY DAVISON
District / 10 / Novice
- 1 TYLER LUCKE
- 2 SHAWN MONTILLA
- 3 HUNTER WATKINS
District / 11 / Novice
- 1 CHRISTOPHER BLACKWELL
- 2 LUCAS ROBERTS
- 3 NOAH FARRIS
- MICHAEL JUREWICZ
District / 13 / Novice
- 1 BRACKETT CONNER
- 2 CAESER RITTER
- 3 TRISNA OSTENSO
District / 7 / Intermediate
- 1 COLE CHAMBERS
- 2 BRANDON SHARP
- 3 RHYS HOLTORF
- JAIDEN DITTRICK
District / 9 / Intermediate
- 1 BRADY SEGEDY
- 2 BRANDON HOURIHAN
- 3 JOSH KIRKBY
- 4 LEIGHTON WILLEY
- 5 CHRISTIAN JUREWICZ
- JACK HAVENER
- MATTHEW HOBBS
District / 11 / Intermediate
- 1 SKYLAR MATIE
- 2 JR MARTIN
- 3 JACOB FELSINGER
District / 12 / Intermediate
- 1 ANDREW HOBBS
- 2 JOEY KRASUSKI
- 3 MASON CAZORT
- 4 AARON KIRKBY
- DAVID DEHERRERA
District / 19-27 / Intermediate
- 1 CHRIS SUTTON
- 2 TIM DEROSSETT
- 3 JONATHAN HUNTER
- 4 ANTHONY PICKETT
- 5 CHRIS PECKHAM
- KENNY KOEN
District / 9 / Girls
- 1 HANNAH MILLER
- 2 EMILY MONTOYA
- 3 MELANIE MULLICAN
District / 11 / Girls
- 1 DEVYN WILLEY
- 2 COURTNEY ATWATER
- 3 SYDNEY ROPER
District / 13 / Girls
- 1 RACHEL MYDOCK
- 2 CHELSEA FONDRIN
- 3 REBEKAH RIDDLE
- 4 MILA DELGADO
- 5 MIKAELA LIXANDRU
- BREALYN RIDDLE
District / 15 / Girls
- 1 JENNIFER FIEDLER
- 2 MELISSA HOBBS
- 3 MORGAN PAVELKA
- 4 SAMANTHA USERY
- CANDACE OLSON
District / 8 / Expert
- 1 AUSTIN INMON
- 2 JULIAN DITTRICK
- 3 CHASE BIRDSONG
District / 10 / Expert
- 1 THANE HOLTORF
- 2 RYLEE SARNA
- 3 GARRETT GARCIA
District / 12 / Expert
- 1 C J STONE
- 2 WILL HUDSON
- 3 RYAN RECK
- DAKOTA DUKEPOO
District / 14 / Expert
- 1 JOSEPH THOMPSON
- 2 TYLER HALL
- 3 WYATT SCHMIDT
- 4 BRENDAN OBRIEN
- WESLEY PRICE
District / 15 / Expert
- 1 CARTER ONEAL
- 2 ALEC NESBITT
- 3 CODY DARLING
- ERIC COPSON
Social