Race Results
Race Date: 2012-04-06
Rider Results
Rider Results
District / 10 / Cruiser
- 1 JOSH KIRKBY
- 2 DOMINIC BUCK
- 3 BEAUDIE TRADUP
District / 14 / Cruiser
- 1 AIDAN ROMERO
- 2 ASHLEY LOPEZ
- 3 NATHAN CLARK
District / 26-30 / Cruiser
District / 36-40 / Cruiser
- 1 BOB CUMMINS
- 2 RANDY SCHMITT
- 3 KEN HEXIMER
District / 5 & Under / Novice
- 1 JORDEN BAILEY
- 2 QUINTON BREUER
- 3 GARRETT ALLEN
District / 6 / Novice
- 1 CARTER TISUE
- 2 SETH HERRON
- 3 LILY PEREZ
District / 7 / Novice
- 1 ALEX ELAM
- 2 ANTHONY VELTRI
District / 8 / Novice
- 1 LOGAN ANDREWS
- 2 ZONE WIERENGA
- 3 KARISSA PEREZ
District / 9 / Novice
- 1 KENNY CLANCY
- 2 BRYCE MAIN
- 3 CAMERON BERNARDS
District / 10 / Novice
- 1 ANDREW BROOKS
- 2 TRE HEXIMER
- 3 RYAN CLANCY
- 4 NICHOLAS EGELHOFF
- 5 CALE HOLDEN
- 6 JAMES NEWNUM
- 7 THOMAS HARDING
- 8 JOSHUA RODENKIRK
- CIERRA SEETHALER
- SCOTT BERNARDS
District / 11 / Novice
- 1 COLTON DOMSHER
- 2 TANNER BUNCH
- 3 RAYELIN SCHMITT
- 4 RYAN NIEMEYER
- STERLING GIBBS
District / 12 / Novice
- 1 TISON JOHNSON
- 2 BRANDON ROBBINS
- 3 TRISTAIN FOUGHT
- 4 KELLI KRUSHINSKY
- 5 GARRET BOWEN
- JACOB MILLS
District / 14 / Novice
- 1 JON GRAY
- 2 BRANDON WARREN
- 3 PATRICIA RAMSON
District / 19-27 / Novice
- 1 DEAN WATSON
- 2 DYLAN HAGERTY
- 3 GAVIN PETERS
District / 6 / Intermediate
- 1 TALEN TURNAGE
- 2 JOHN SAXTON
- 3 DREW ELAM
District / 7 / Intermediate
- 1 LANDON TURNAGE
- 2 DYLAN ECCLESTON
- 3 DYLAN NIEMEYER
- JEREMY SMITH
District / 8 / Intermediate
- 1 BEAUDIE TRADUP
- 2 KOLTEN SAUBER
- 3 GARRETT WEIDMAN
- DEEGAN BIRDSONG
District / 9 / Intermediate
- 1 DYLAN SCHALOW
- 2 KRISTOPHER GRAY
- 3 ANTHONY GARZA
District / 10 / Intermediate
- 1 DYLAN KEESLER
- 2 JEREMY BRILES
- 3 SETH BARNES
- SHAWN HARMON
District / 11 / Intermediate
- 1 JAKE BERKMAN
- 2 SHAWN MONTILLA
- 3 ZACHARY OGRAM
- 4 TREVOR HOLTORF
- HUNTER WATKINS
District / 12 / Intermediate
- 1 JOHNNY BASTIN
- 2 GAGE ABNEY
- 3 CONNER HAWS
- MICHAEL TEAGARDEN
District / 13 / Intermediate
- 1 JOSH MUENCHOW
- 2 GAVIN WEIDMAN
- 3 LUKE NORRIS
- AUSTIN ESTEP
District / 14 / Intermediate
- 1 COLE BAILES
- 2 JACOB MCBRIDE
- 3 DAVID DEHERRERA
District / 15 / Intermediate
- 1 WESLEY PRICE
- 2 ANTHONY SALAZAR
- 3 ANDREW CLARK
District / 36-40 / Intermediate
- 1 ROY HERNANDEZ
- 2 DUSTIN WATSON
- 3 BRENT SCHMIDT
District / 11 / Girls
- 1 DALENY VAUGHN
- 2 NIXIE POLLOCK
- 3 MADISON BOARDMAN
District / 13 / Girls
- 1 SADIE THOMPSON
- 2 COURTNEY ATWATER
- 3 KIRSTEN POLLOCK
District / 16 / Girls
- 1 JORDAN POLLOCK
- 2 MIKAELA LIXANDRU
- 3 SAMANTHA USERY
- ALANNA BOARDMAN
District / 7 / Expert
- 1 KARSTEN KALIN
- 2 DOMINIC BUCK
- 3 BRANDON ROBBINS
- 4 AXEL GEREDA
- CHASE ROATH
District / 9 / Expert
- 1 LEO HILE
- 2 CHASE BIRDSONG
- 3 DAWSON DEHERRERA
- BRANDON SHARP
District / 10 / Expert
- 1 AUSTIN INMON
- 2 JOSH KIRKBY
- 3 DYLAN WALTON
- XAVIER FLORES
District / 12 / Expert
- 1 JUSTIN HENDLEY
- 2 NOAH THOMPSON
- 3 NATHAN CLARK
- 4 TRISTEN COLE
- HAYDEN GANGL
District / 14 / Expert
- 1 DOUGIE BUTCHER
- 2 ANTHONY DOYLE
- 3 PAUL SCHALOW
- 4 AIDAN ROMERO
- AARON KIRKBY
District / 15 / Expert
- 1 WILL FLAHERTY
- 2 AUSTIN TRADUP
- 3 WYATT SCHMIDT
District / 17-18 / Expert
- 1 DYLON VAUGHN
- 2 ALEC NESBITT
- 3 CARTER ONEAL
- STEPHEN USERY
District / 19-27 / Expert
- 1 ANDREW HOOSE
- 2 CHRIS SUTTON
- 3 ROY YAGER
Social