Standard Single Single
June 16, 2017
- Registration Begins: 6:30 PM
- Registration Ends: 7:30 PM
- Race Time: ASAP
- Entry Fee: $$12.00 USD
-
There is no description for this race.
Race Results
Race Date: 2017-06-16
Rider Results
Rider Results
District / 4 Balance Bike / Bal. Bike
- 1 TRAVIS MEZA
- 2 JOSEPH RAYMOND
- 3 MAKAI HARDY
- BRADY MAGNAN
District / 3 Balance Bike / Bal. Bike
- 1 MIGUEL PASCUAL JR
- 1 COLTIN ADAMS
- 2 MARYJANE ARANDA
- 2 DAVID ELLISON
- 3 OWEN PAVESE
- 3 COLIN PAHLS
- 4 ZAYDEN SKINNER
- EVAN PHILLIPS
- MILIANA PASCUAL
District / 12 Cruiser / Cruiser
- 1 RYNE COOK
- 2 REECE GUSTAFSON
- 3 WYATT LODAHL
District / 31-35 Cruiser / Cruiser
- 1 THOMAS PHILLIPS
- 2 JUSTIN DEMOTT
- 3 JOE CESIEL
- KIM LEWIS
District / 46-50 Cruiser / Cruiser
- 1 KEVIN SMART
- 2 DOUG MARTIN
- 3 SUZANNE BLACK
District / 5 & Under Novice / Novice
- 1 KARTER GARCIA
- 2 BRANDON WILSON
- 3 T ANTHONY ARANDA
- 4 DYLAN BORDLEMAY
- EASTON NEKULA
District / 6 Novice / Novice
- 1 DAPHNE PHILLIPS
- 2 SPENCER MOCK
- 3 MASON PAVESE
- 4 ETHAN RAYMOND
- EZRA PHILLIPS
District / 8 Novice / Novice
- 1 RYAN WILSON
- 2 KAI MOSCH
- 3 SETH HUFFMAN
District / 10 Novice / Novice
- 1 KAYLIN GARCIA
- 2 LUCAS ROBINETTE
- 3 CAYLYNN RANDALL
District / 13 Novice / Novice
- 1 KAYLA PROSSER
- 2 REED WRIGHT
- 3 NICOLAS MARTIN
District / 6 Intermediate / Inter
- 1 KEEGAN SKINNER
- 2 KENNEDY HOFFSCHNEIDER
- 3 REXX REINHARD
- 4 CHANCE PRICE
- KYLEIGH NEKULA
District / 8 Intermediate / Inter
- 1 OWEN GARTHE
- 2 JAYDEN DEMOTT
- 3 KODY PROSSER
District / 9 Intermediate / Inter
- 1 MICAH JOHNSON
- 2 RYAN GUSTAFSON
- 3 TATE WRIGHT
District / 10 Intermediate / Inter
- 1 CHANCE MOYLE
- 2 WESLEY BUSTAMANTE
- 3 LANDON FENNING
District / 12 Intermediate / Inter
- 1 RYDER MAXWELL
- 2 CARSON GRIFFIN
- 3 CALE DEMOTT
- DALTON SPURLOCK
District / 41-45 Intermediate / Inter
- 1 MICHAEL MUGITS
- 2 SCOTT KIRBY
- 3 BRODY FRIEND
- PAUL JOHNSON
District / 9 Expert / Expert
- 1 REECE GUSTAFSON
- 2 MAC LIKENS
- 3 LUKE MONTOYA
- MAKAYLA AIELLO
District / 12 Expert / Expert
- 1 RYNE COOK
- 2 LUKE OCONNOR
- 3 CHANDLER GUNDERSON
- 4 SKYLAR MAXWELL
- TANNER SCHULTIS
District / 15 Expert / Expert
- 1 CHASE GUNDERSON
- 2 DEVIN STEELE
- 3 SEAN CARVAJAL
- 4 AIDAN GARTHE
- 5 RYLEIGH ROBINS
- SERENA ARANDA
District / 17-18 Expert / Expert
- 1 CHASE MAZA
- 2 DAVID MARTHINI
- 3 JAMES FARNSWORTH
- JORDYN GONZALES
Social